Buzil S 730 Corridor Gloss - Powłoka polimerowa do posadzek o wysokim połysku

Buzil
S730
Buzil
Cena
398,83 zł 324,25 zł

Dyspersja o wysokim połysku do zabezpieczania posadzek podłogowych.

Termin przydatności produktu liczony jest 36 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu.

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Powłoki Polimerowe i Akrylowe

Preparat przeznaczony do zabezpieczania posadzek podłogowych odpornych na działanie wody, na które można nanosić warstwy ochronne. Zalecany szczególnie do PCV, zagruntowanego linoleum. Bardzo dobra rozlewność oraz zdolność wypełniania. Wysoki połysk, działanie antypoślizgowe, odporność na działania mechaniczne i na środki dezynfekujące. Film ochronny może być odnawiany za pomocą systemu CORRIDOR. Środek polerowalny za pomocą polerki jednotarczowej. Idealny do stosowania w szpitalach.

  • Sposób użycia: preparat gotowy do użytku.
  • Wartość pH : 8,5
  • Opakowania: Kanister 10 l,

Wskazania szczegółowe:
Warunkiem przystąpienia do pracy jest by posadzka podłogowa była  po gruntownym czyszczeniu, zneutralizowana i wysuszona. Posadzka musi być także wolna od środków powierzchniowo czynnych. Nanosić 2-3 razy cienką warstwą. Kolejna warstwę nanosić po dokładnym wyschnięciu poprzedniej. Najwcześniej po 8 godzinach można wypolerować posadzką podłogową za pomocą maszyny wysokoobrotowej oraz pada do polerowania.

Uwagi:
Przed rozpoczęciem nakładania produktu wyłączyć źródła ciepła (kaloryfery, ogrzewanie podłogowe). Unikać bezpośredniego oddziaływania promieni słonecznych. Chronić przez mrozem. Zawsze używać zimnej wody.

Bezpieczeństwo:
W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji. Chronić przed dziećmi.

Więcej informacji
Producent Buzil
Utrzymanie podłóg Konserwacja (powłoki)
Rodzaj powierzchni Beton, Gres, Kamień naturalny, Linoleum, PCV, Podłogi ceramiczne
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast