Grundpur VC 150 - Usuwanie past z podłóg

Voigt
VC150
Voigt
Cena
22,56 zł 18,34 zł

Preparat niskopieniący do gruntownego mycia mocno zabrudzonych podłóg i powierzchni oraz do usuwania starych warstw polimerowych. Do mycia ręcznego i maszynowego.

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyszczenie Linoleum i PCV

Środek o silnych właściwościach czyszczących do gruntownego mycia mocno zabrudzonych podłóg i powierzchni. Skutecznie usuwa stary brud, tłuszcze, pasty oraz warstwy polimerowe. Szczególnie zalecany do przygotowania podłoża przed nałożeniem METALIC DISPERSION VC 330 i wręcz niezbędny do zmycia jego starych warstw. Środek niskopieniący może być stosowany w maszynach czyszczących. Wykładziny sprawdzić na trwałość kolorów. Preparat dopuszczony do stosowania w zakładach przemysłu spożywczego. Do mycia ręcznego i maszynowego.

  • Sposób użycia: gruntowne czyszczenie - roztwór 1:10 do 1:20, usuwanie polimerów - roztwór 1:3 do 1:10
  • Wartość pH: 11,5
  • Opakowania: butelka 1 l, kanister 10 l

Wskazania szczegółowe:
W zależności od stopnia zabrudzenia mytych powierzchni, zaleca się rozcieńczyć koncentrat w stosunku od 1:10 do 1:20 (0,5-1 I środka na 10 I wody). Do usuwania starych warstw polimerowych zaleca się rozcieńczyć koncentrat w stosunku od 1:3 do 1:10 (1-3,3 I środka na 10 I wody). Czyszczoną powierzchnię namoczyć przygotowanym roztworem i pozostawić przez kilka minut, celem jego reakcji z zalegającymi warstwami polimerowymi lub brudem. W przypadku starych, trudno zmywalnych zabrudzeń można użyć szczotki lub mopa. Następnie zebrać brud i przemyć podłogę czystą wodą.

Bezpieczeństwo:
Środek działa drażniąco na oczy i skórę, unikać zanieczyszczenia skóry i oczu. W razie kontaktu środka z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. Zasięgnąć porady lekarza. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji. Chronić przed dziećmi.

Składniki:
Anionowe i niejonowe związki powierzchniowo czynne, alkohole, komponenty kompleksujące, środki pomocnicze i zapachowe. Zawarte substancje są biodegradowalne. Środek nie zawiera APEO i formaldehydów.

Dane techniczne:
Okres ważności: 24 m-ce od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

Więcej informacji
Producent Voigt
Utrzymanie podłóg Gruntowne czyszczenie
Rodzaj powierzchni Beton, Gres, Kamień naturalny, PCV, Podłogi ceramiczne
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast