Grundpur VC 150 - Usuwanie past z podłóg

Voigt
VC150
Voigt
Cena
32,26 zł 26,23 zł

Preparat niskopieniący do gruntownego mycia mocno zabrudzonych podłóg i powierzchni oraz do usuwania starych warstw polimerowych. Do mycia ręcznego i maszynowego.

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyszczenie Linoleum i PCV

Tylko %1 pozostał

Środek o silnych właściwościach czyszczących do gruntownego mycia mocno zabrudzonych podłóg i powierzchni. Skutecznie usuwa stary brud, tłuszcze, pasty oraz warstwy polimerowe. Szczególnie zalecany do przygotowania podłoża przed nałożeniem METALIC DISPERSION VC 330 i wręcz niezbędny do zmycia jego starych warstw. Środek niskopieniący może być stosowany w maszynach czyszczących. Wykładziny sprawdzić na trwałość kolorów. Preparat dopuszczony do stosowania w zakładach przemysłu spożywczego. Do mycia ręcznego i maszynowego.

  • Sposób użycia: gruntowne czyszczenie - roztwór 1:10 do 1:20, usuwanie polimerów - roztwór 1:3 do 1:10
  • Wartość pH: 11,5
  • Opakowania: butelka 1 l, kanister 10 l

Wskazania szczegółowe:
W zależności od stopnia zabrudzenia mytych powierzchni, zaleca się rozcieńczyć koncentrat w stosunku od 1:10 do 1:20 (0,5-1 I środka na 10 I wody). Do usuwania starych warstw polimerowych zaleca się rozcieńczyć koncentrat w stosunku od 1:3 do 1:10 (1-3,3 I środka na 10 I wody). Czyszczoną powierzchnię namoczyć przygotowanym roztworem i pozostawić przez kilka minut, celem jego reakcji z zalegającymi warstwami polimerowymi lub brudem. W przypadku starych, trudno zmywalnych zabrudzeń można użyć szczotki lub mopa. Następnie zebrać brud i przemyć podłogę czystą wodą.

Bezpieczeństwo:
Środek działa drażniąco na oczy i skórę, unikać zanieczyszczenia skóry i oczu. W razie kontaktu środka z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. Zasięgnąć porady lekarza. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji. Chronić przed dziećmi.

Składniki:
Anionowe i niejonowe związki powierzchniowo czynne, alkohole, komponenty kompleksujące, środki pomocnicze i zapachowe. Zawarte substancje są biodegradowalne. Środek nie zawiera APEO i formaldehydów.

Dane techniczne:
Okres ważności: 24 m-ce od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

Więcej informacji
Producent Voigt
Utrzymanie podłóg Gruntowne czyszczenie
Rodzaj powierzchni Beton, Gres, Kamień naturalny, PCV, Podłogi ceramiczne
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast