Gruntowne czyszczenie podłóg drewnianych Snekkar

Snekkar
S341011
Snekkar
Cena
108,24 zł 88,00 zł

Preparat do gruntownego czyszczenia zabezpieczonych i surowych powierzchni drewnianych, drzwi i mebli oraz do mycia podłóg przed olejowaniem. Szybko i skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia. Do stosowania wewnątrz budynków do podłóg drewnianych, paneli, drzwi i mebli.

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Olejowanie Podłóg i Mebli

10 do 20 dni roboczych

Preparat do gruntownego czyszczenia powierzchni drewnianych zabezpieczonych olejem, woskiem olejnym lub lakierem oraz powierzchni niezabezpieczonych (przygotowanie do zabezpieczenia). Szybko i skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia. Do stosowania wewnątrz. Konieczny do przygotowania powierzchni przed zabezpieczeniem oraz w procesie odświeżania i renowacji.

Zastosowanie

Drewno niezabezpieczone, zabezpieczone olejem lub woskiem olejnym:
Wymieszaj 150 ml preparatu z 5L ciepłej wody i umyj powierzchnię. Cięższe zabrudzenia szoruj szczotką, a brud zbierz szmatką z powierzchni. W razie konieczności powtórz czynność.

Drewno lakierowane, meble:
Wymieszaj 100 ml preparatu z 5L letniej wody i umyj powierzchnię. Używaj jak najmniej wody, tak aby nie zalegała na powierzchni. W razie konieczności powtórz czynność.

Uwagi

Gruntowne czyszczenie może spowodować usunięcie części warstwy ochronnej drewna. Po czyszczeniu oceń stan podłogi i zastosuj odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne dla zwiększenia ochrony twojej podłogi lub mebli. Przed rozpoczęciem pracy zapoznaj się z zasadami pracy z preparatem zawartymi w Karcie Charakterystyki.

Więcej informacji
Producent Snekkar
Rekomendowane miejsce stosowania Hotel i pensjonat, Środki specjalistyczne
Utrzymanie podłóg Powierzchnie drewniane
Rodzaj powierzchni Drewno i parkiet
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast