Halpol VC 230 - Intensywne czyszczenie podłóg

Voigt
VC230
Voigt
Cena
202,68 zł 164,78 zł

Niskopieniący preparat do intensywnego czyszczenia i pielęgnacji wszelkich, zwłaszcza rozległych powierzchni wodoodpornych. Do mycia ręcznego i maszynowego.

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyszczenie Marmuru i Kamienia

Środek przeznaczony do utrzymania czystości i pielęgnacji wszelkich wodoodpornych powierzchni. Skutecznie usuwa uporczywe, nawet trudno zmywalne zabrudzenia; tworzy lekki film, który ułatwia proces bieżącej pielęgnacji i jednocześnie redukuje możliwość ponownego zabrudzenia powierzchni. Szczególnie zalecany do dużych powierzchni w supermarketach, na dworcach, lotniskach, halach sportowych, magazynowych i produkcyjnych. Dopuszczony do stosowania w zakładach przemysłu spożywczego. Jest środkiem niskopieniącym. Nie powoduje odkładania się warstw połyskowych. Do mycia ręcznego i maszynowego.

  • Sposób użycia: 50 - 100 ml/10 l wody.
  • Wartość pH: 10
  • Opakowania: kanister 10 l

Wskazania szczegółowe:
Zaleca się rozcieńczać koncentrat w stosunku 1:100 (100 ml na 10 l wody). Produkt może być stosowany przy wycieraniu na mokro oraz za pomocą profesjonalnych urządzeń myjących i automatów czyszczących.

Bezpieczeństwo:
W razie kontaktu środka z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. Zasięgnąć porady lekarza. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji. Chronić przed dziećmi.

Składniki:
Niejonowe związki powierzchniowo-czynne, poliakrylany, rozpuszczal-niki, środki konserwujące, wspomagające i zapachowe. Zawarte substancje są biodegradowalne. Środek nie zawiera fosforanów, APEO i formaldehydów.

Dane techniczne:
Okres ważności: 24 m-ce od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

Więcej informacji
Producent Voigt
Rekomendowane miejsce stosowania Biuro, Hotel i pensjonat
Utrzymanie podłóg Mycie i konserwacja
Rodzaj powierzchni Beton, Gres, Kamień naturalny, Marmur, PCV, Podłogi ceramiczne
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast