Impregnat do mebli ogrodowych w sprayu Snekkar

Snekkar
S2620133
Snekkar
Cena
79,95 zł 65,00 zł

Gotowy do użycia preparat do zabezpieczania i odświeżania mebli ogrodowych, ram okiennych i elementów elewacji wykonanych m. in. z polirattanu, drewna, stali, plastiku. Chroni przed wpływem czynników atmosferycznych, wodą, brudem i tłuszczem. Przyjazny dla środowiska.

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Olejowanie Podłóg i Mebli

10 do 20 dni roboczych

Gotowy do użycia preparat przeznaczony do zabezpieczania i odświeżania mebli ogrodowych wykonanych m.in. z polirattanu, drewna stali, plastiku. Chroni przed wpływem czynników atmosferycznych, zabezpiecza przed brudem i tłuszczem. Może być stosowany także do pielęgnacji elementów zewnętrznych budynków takich jak ramy okienne, elementy elewacji. Łatwy w stosowaniu- opakowanie ułatwia bezpośrednie i szybkie nanoszenie, produkt przyjazny środowisku przy jednoczesnym skutecznym działaniu. Nadaje zabezpieczonym powierzchnią właściwości hydrofobowe oraz zapewnia ochronę przed czynnikami atmosferycznymi: wilgocią, promieniowaniem UV, nagrzewaniem, itp.

Zastosowanie

Wyczyść powierzchnię przy użyciu Preparatu do czyszczenia mebli ogrodowych marki SNEKKAR Wymieszaj preparat. Nanieś równomierną warstwę z odległości 20-30cm. Upewnij się, że nie spryskujesz innych powierzchni drewnianych- np. Tarasu, na którym stoją meble. Zaleca się zabezpieczenie takiej powierzchni np. folią. Odczekaj ok. 30 minut. Przy użyciu bawełnianej szmatki wytrzyj powierzchnię usuwając nadmiar preparatu. Pozostaw do wyschnięcia na 4-5h, zanim przystąpisz do użytkowania. Całkowite utwardzenie następuje po upływie 1-2 dni. Zadbaj, aby w tym czasie powierzchnia nie była mokra.

Uwagi

Po zakończeniu pracy szczelnie zamknij pojemnik, a materiały używane w czasie pracy (mopy, szczotki, tekstylia, itp.) zalej wodą lub umieść w szczelnym pojemniku. Przed rozpoczęciem pracy zapoznaj się z zasadami pracy z preparatem zawartymi w Karcie Charakterystyki

Więcej informacji
Producent Snekkar
Rekomendowane miejsce stosowania Hotel i pensjonat, Środki specjalistyczne
Utrzymanie podłóg Powierzchnie drewniane
Rodzaj powierzchni Drewno i parkiet
Litraż 750 ml
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast