Katopol VC 171 - Mocny środek do usuwania brudu z podłóg

Voigt
VC171
Voigt
Cena
16,84 zł 13,69 zł

Preparat przeznaczony do mycia przedmiotów z tworzyw sztucznych, pleksi oraz powierzchni lakierowanych

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyszczenie Linoleum i PCV

Środek o podwyższonych właściwościach czyszczących, przeznaczony do mycia przedmiotów z tworzyw sztucznych, pleksi oraz powierzchni lakierowanych. Szczególnie zalecany do mycia komputerów, telewizorów, radioodbiorników, aparatów telefonicznych oraz maszyn biurowych. Usuwa przebarwienia nikotynowe. Nie pozostawia smug i zacieków. Posiada właściwości antystatyczne.

  • Sposób użycia: 200 ml/10 l wody
  • Wartość pH: 8,5-9
  • Opakowania: butelka 1 l,

Wskazania szczegółowe:
Zabrudzone powierzchnie zaleca się czyścić rozcieńczając koncentrat w stosunku 1:50 (200 ml środka na 10 I wody). Przemywać wilgotną szmatką nie pozostawiającą włókien. W przypadku zaplamień lub znacznych zabrudzeń, stosować środek bez rozcieńczenia.

Bezpieczeństwo:
W razie kontaktu środka z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. Zasięgnąć porady lekarza. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji. Chronić przed dziećmi.

Składniki:
Anionowe i niejonowe związki powierzchniowo czynne, alkohole. Zastosowane środki powierzchniowo czynne są biodegradowalne. Środek nie zawiera APEO i innych środków konserwujących.

Dane techniczne:
Okres ważności: 24 m-ce od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

Więcej informacji
Producent Voigt
Rekomendowane miejsce stosowania Biuro, Szkło, stal i tworzywa sztuczne
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast