Ług do drewna 3D Snekkar

Snekkar
S113011
Snekkar
Cena
252,15 zł 205,00 zł

Preparat do drewna dębowego tworzący wyjątkowy efekt zwietrzałego drewna. Połączone działanie ługu reagującego z taniną oraz naturalnych pigmentów pozwala uzyskać wrażenie trójwymiarowej struktury drewna.

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Ługowanie Drewna

10 do 20 dni roboczych

Preparat do drewna dębowego tworzący wyjątkowe, oryginalne zabarwienie zwietrzałej patyny. Ług działa poprzez reakcję chemiczną, a uzyskany efekt sprawia wrażenie trójwymiarowego przy jednoczesnym wydobyciu naturalnej struktury drewna. Może być stosowany na niezabezpieczonych powierzchniach drewnianych wewnątrz budynków takich jak podłogi, schody, meble, blaty. Preparat dający niepowtarzalne zestawienia barwne w obrębie jednej powierzchni.

Zastosowanie

Zaleca się przeprowadzenie próby w niewidocznym miejscu w celu ocenienie możliwego efektu. Nieobrobione powierzchnie wyszlifuj papierem ściernym 100-200. Stosuj na czyste i suche drewno. Noś odpowiednie rękawice i okulary ochronne. Przygotuj wiadro z tworzywa sztucznego, pędzel lub wałek.Wymieszaj i przelej preparat do plastikowego wiadra upewniając się czy w pojemniku nie pozostał pigment. Nanoś równomiernie wzdłuż słojów, a w przypadku powierzchni pionowych od dołu do góry przy użyciu pędzla nylonowego lub wałka. Stosuj min. 1l na 10m². Pamiętaj o regularnym mieszaniu preparatu. Pozostaw na 24h w temp. 20°C, aż do całkowitego wyschnięcia. Wyszlifuj wystające włókna maszyną jednotarczową z beżowym, zielonym lub bordowym padem odkurz powierzchnię. Upewnij się, że wilgotność drewna nie przekracza 12%, a temperatura w pomieszczeniu mieści się w przedziale 15-30ºC. Zapewnij dobra wentylację pomieszczenia. Przed przystąpieniem do użytkowania zabezpiecz powierzchnię używając jednego z olejów Snekkar.

Uwagi

Po zakończeniu pracy szczelnie zamknij pojemnik, a materiały używane w czasie pracy ( mopy, szczotki, tekstylia, itp.) zalej wodą lub umieść w szczelnym pojemniku. Przed rozpoczęciem pracy zapoznaj się z zasadami pracy z preparatem zawartymi w Karcie Charakterystyki

Więcej informacji
Producent Snekkar
Rekomendowane miejsce stosowania Hotel i pensjonat, Środki specjalistyczne
Utrzymanie podłóg Powierzchnie drewniane
Rodzaj powierzchni Drewno i parkiet
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast