Mydło pielęgnacyjne do drewna w sprayu Snekkar

Snekkar
S3220133
Snekkar
Cena
54,12 zł 44,00 zł

Gotowy do użycia preparat przeznaczony do czyszczenia i pielęgnacji drewna olejowanego, woskowanego lub mydlonego (blatów, mebli, drzwi itd.). Doskonale wnika w drewno szybko nasycając pory. Bezpieczny – zalecany nawet do mycia drewnianych zabawek.

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Pielęgnacja Mebli

10 do 20 dni roboczych

Preparat do bieżącego mycia mniejszych powierzchni drewnianych o naturalnym i ciemnym odcieniu wewnątrz. Zaprojektowany z uwzględnieniem właściwości wszystkich gatunków drewna zarówno europejskiego jak i egzotycznego. Zawarte w preparacie cząsteczki mydła odkładają się na powierzchni przy regularnym stosowaniu, tworząc film chroniący drewno przed brudem i wilgocią. Szczególnie polecany do czyszczenia mebli drewnianych, blatów, schodów i poręczy, parapetów, ram okiennych itp. Szybko i skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia, osady, naloty. Doskonale wnika w drewno szybko nasycając pory, co zabezpiecza przed brudem. Dzięki bezpiecznemu składowi zalecany do mycia dziecięcych zabawek. Przeznaczony do czyszczenia olejowanych mebli, drzwi, blatów, paneli, schodów i podłóg. Szczególnie polecany do podstawowej obróbki podłóg sosnowych. Łatwy i bezpieczny w użyciu dzięki butelce ze spryskiwaczem. Nie wymaga rozcieńczania. Może być również używany do skutecznego czyszczenia innych materiałów takich jak kamień, beton, płytki ceramiczne.

Zastosowanie

Podczas mycia nie używaj ścierek i mopów z mikrofazy/ mikrowłókien. Używaj wyłącznie ścierek i mopów z bawełny.Przygotuj bawełnianą szmatkę. Do uporczywych zabrudzeń stosuj Preparat do gruntownego czyszczenia podłóg drewnianych SNEKKAR. Wymieszaj preparat. Nanieś równomierną warstwę. Wytrzyj umytą powierzchnię do sucha.

Uwagi

Po zakończeniu pracy szczelnie zamknij pojemnik, a materiały używane w czasie pracy (mopy, szczotki, tekstylia, itp.) zalej wodą lub umieść w szczelnym pojemniku.Przed rozpoczęciem pracy zapoznaj się z zasadami pracy z preparatem zawartymi w Karcie Charakterystyki

Więcej informacji
Producent Snekkar
Rekomendowane miejsce stosowania Hotel i pensjonat, Środki specjalistyczne
Utrzymanie podłóg Powierzchnie drewniane
Rodzaj powierzchni Drewno i parkiet
Litraż 750 ml
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast