Mydło pielęgnacyjne do podłóg drewnianych o dużym natężeniu ruchu Snekkar

Snekkar
S3210315
Snekkar
Cena
216,48 zł 176,00 zł

Preparat myjąco-pielęgnujący na bazie mydła przeznaczony do powierzchni z drewna zabezpieczonych olejem lub woskiem olejnym oraz płytek ceramicznych, PCV, kamienia. Łatwo usuwa uporczywe zabrudzenia. Może być stosowany w czyszczeniu maszynowym w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Pielęgnacja Mebli

10 do 20 dni roboczych

Preparat myjąco-pielęgnujący na bazie mydła specjalnie zaprojektowany do podłóg o dużym natężeniu ruchu. Gwarantuje jeszcze łatwiejsze usuwanie zabrudzeń i zapewnia wyższy poziom ochrony drewna przy regularnym stosowaniu. Preparat przeznaczony do wszystkich powierzchni drewnianych zabezpieczonych olejem lub woskiem olejnym. Może być stosowany do mycia powierzchni wykonanych z innym materiałów jak kamień naturalny i sztuczny, PCV, płytki ceramiczne, itd. Przeznaczony do mycia ręcznego i maszynowego. Regularne stosowanie pozwala utrzymać podłogę w dobrym stanie-kolory pozostają żywe, rysunek drewna wyrazisty a na powierzchni nie pojawia się biały nalot. Stosowanie właściwego stężenia roztworu myjącego powoduje stopniowe odkładanie się na powierzchni cząsteczek tworzących cienki film ochronny. Dzięki temu drewno jest jeszcze lepiej chronione i zawsze prezentuje się jakby było świeże zaolejowane.

Zastosowanie

Preparat stosuj na suchą i odkurzoną powierzchnię. Nie używaj mopów ani ścierek z mikrofibry. Używaj mopów i ścierek bawełnianych. Najlepszy efekt uzyskuje się stosując preparat w automatach szorująco-zbierających.

Mycie ręczne:
Wymieszaj preparat, dodaj 250ml mydła do 10l letniej wody. Pracuj z dwoma wiaderkami. Jedno przeznacz na roztwór, drugie na wodę do płukania. Myj podłogę wzdłuż desek.

Mycie maszynowe:
Wymieszaj preparat, dodaj 250ml mydła do 10l letniej wody, napełnij zbiornik w automacie szorująco-zbierającym. Powierzchnię czyść możliwie małą ilością roztworu. Przed użytkowaniem podłogi poczekaj, aż powierzchnia wyschnie.

Uwagi

Po zakończeniu pracy szczelnie zamknij pojemnik, a materiały używane w czasie pracy (mopy, szczotki, tekstylia, itp.) zalej wodą lub umieść w szczelnym pojemniku.Przed rozpoczęciem pracy zapoznaj się z zasadami pracy z preparatem zawartymi w Karcie Charakterystyki

Więcej informacji
Producent Snekkar
Rekomendowane miejsce stosowania Kuchnia i gastronomia, Środki specjalistyczne
Utrzymanie podłóg Powierzchnie drewniane
Rodzaj powierzchni Drewno i parkiet
Litraż 5 litrów
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast