Olej do podłóg Naturalny Wygląd Snekkar

Snekkar
S212021
Snekkar
Cena
18,45 zł 15,00 zł

Krok drugi w systemie do zabezpieczania i pielęgnacji drewna dębowego dającym efekt „surowego drewna”. Olej zabezpiecza drewno przed wodą i brudem oraz służy jako preparat do jego odświeżania.

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Olejowanie Podłóg i Mebli

10 do 20 dni roboczych

Preparat do finalnego zabezpieczania dębowych podłóg drewnianych po zastosowaniu Oleju do podłóg Naturalny wygląd podkład marki SNEKKAR. Drewno dębowe zachowuje swoją naturalną strukturę i wygląd dając wrażenie „surowego drewna”. Jednocześnie olej, dzięki swej unikalnej kompozycji zabezpiecza powierzchnie przed wodą i brudem. Preparat jest również zalecany do odświeżania wyglądu podłóg nim zabezpieczonych. Przeznaczony do stosowania na nowych i odnawianych podłogach, schodach i meblach dębowych.

Aplikacja

W pomieszczeniu powinna być zapewniona temp. ok. 15-30˚C oraz dobra wentylacja. Wymieszaj preparat i następnie nanoś przy pomocy spryskiwacza lub pędzla. Następnie wcieraj cienką warstwę preparatu polerką jednotarczową przy użyciu białego pada, aż do momentu uzyskania nasyconego i jednolitego wyglądu. Po zakończeniu pracy podłoga nie powinna być wilgotna, a nadmiar produktu należy usunąć przy użyciu czyściwa. Wskazana jest praca etapami, na małych fragmentach.

Pielęgnacja i odnawianie powierzchni olejowanych Olejem do podłóg:

Wyczyść powierzchnię przy użyciu preparatu Gruntowne czyszczenie podłóg drewnianych marki SNEKKAR i pozostaw do całkowitego wyschnięcia. Nasępnie ponów aplikację produktu Olej do podłóg: Naturalny Wygląd zgodnie z instrukcją aplikacji.
Po 6-12 h podłogę można ostrożnie użytkować. Całkowite utwardzanie następuje po upływie ok. 3-5 dni. W tym czasie chroń powierzchnię przed kontaktem z wodą. Pamiętaj o regularnym stosowaniu Mydła pielęgnacyjnego marki SNEKKAR. Oraz o jej odnawianiu przy użyciu Oleju do podłóg: Naturalny wygląd marki SNEKKAR.

Uwagi

Przed rozpoczęciem pracy zapoznaj się z zasadami pracy z preparatem zawartymi w Karcie Charakterystyki

Więcej informacji
Producent Snekkar
Rekomendowane miejsce stosowania Hotel i pensjonat, Środki specjalistyczne
Utrzymanie podłóg Powierzchnie drewniane
Rodzaj powierzchni Drewno i parkiet
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast