Pikapur VC 110 - Antybakteryjny preparat do łazienek

Voigt
VC110
Voigt
Cena
21,67 zł 17,62 zł

Antybakteryjny preparat do codziennego czyszczenia i pielęgnacji pomieszczeń i urządzeń sanitarnych

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Dezynfekcja Toalety i Sanitariatu

Tylko %1 pozostał

Antybakteryjny środek do codziennej pielęgnacji pomieszczeń i urządzeń sanitarnych. Usuwa drobnoustroje, szybko rozpuszcza i usuwa wszelkie osady z kamienia wodnego, resztki mydła, tłusty brud oraz rdzawe nacieki. Przeznaczony do powierzchni i urządzeń odpornych na działanie kwasów takich jak: kafelki ceramiczne, porcelana, chrom, stal kwasoodporna, szkło i tworzywa sztuczne. W mytych pomieszczeniach pozostawia długotrwały i przyjemny zapach. Preparat dopuszczony do stosowania w zakładach przemysłu spożywczego.

  • Sposób użycia: 250 - 1000 ml/10 l wody
  • Wartość pH: 1,5
  • Opakowania: butelka 1 l, kanister 10 l

Wskazania szczegółowe:
W zależności od stopnia zabrudzenia lub wielkości osadów zaleca się rozcieńczyć w stosunku od 1:10 do 1:40 (250÷1000 ml środka na 10 l wody). Roztwór należy rozprowadzić na mytych powierzchniach lub urządzeniach, pozostawić na chwilę i spłukać dokładnie wodą. W przypadku intensywnych zabrudzeń stosować koncentrat nierozcieńczony.

Bezpieczeństwo:
Do mycia używać rękawic gumowych, chronić oczy, skórę i odzież. W razie kontaktu z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji. Produkt chronić przed dziećmi.

Składniki:
Niejonowe związki powierzchniowo-czynne, kwas cytrynowy, substancje zapachowe i barwiące. Środek nie zawiera APEO, kwasu solnego, aldehydów i konserwantów. Zawarte surowce są biodegradowalne.

Dane techniczne:
Okres ważności: 24 m-ce od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.
Więcej informacji
Producent Voigt
Rekomendowane miejsce stosowania Sanitariat, Szkło, stal i tworzywa sztuczne
Rodzaj powierzchni Metal i armatura, Porcelana sanitarna, Powierzchnie emaliowane
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast