Preparat do gruntownego czyszczenia drewna na zewnątrz Snekkar

Snekkar
S351011
Snekkar
Cena
220,17 zł 179,00 zł

Preparat do gruntownego czyszczenia powierzchni drewnianych na zewnątrz (tarasów drewnianych, mebli ogrodowych, altan, ram okiennych) oraz kamienia, betonu i płytek ceramicznych. Skutecznie i szybko usuwa wszelkie zabrudzenia.

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Olejowanie Podłóg i Mebli

10 do 20 dni roboczych

Preparat do gruntownego czyszczenia powierzchni drewnianych na zewnątrz. Szybko i skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia, a przy tym jest bezpieczny dla użytkowników i powierzchni. Szczególnie polecany do czyszczenia tarasów drewnianych, mebli ogrodowych, altan, ram okiennych. Nie uszkadza innych materiałów i może być stosowany do czyszczenia kamienia, betonu, płytek ceramicznych. Zaprojektowany z uwzględnieniem właściwości wszystkich gatunków drewna zarówno europejskiego jak i egzotycznego, dzięki czemu jego stosowanie nie wpływa negatywnie na drewno.

Sposób zastosowania

Przygotuj roztwór w stosunku 1:2. Do uporczywych zabrudzeń stosuj nierozcieńczony preparat.Drewno polej obficie wodą, a następnie nanieś roztwór bezpośrednio na drewno np. przy użyciu pędzla. Szoruj używając szczotki lub padu zachowując kierunek wzdłuż włókien. W przypadku uporczywych zabrudzeń czynność powtórz. Po zakończeniu czyszczenia spłucz powierzchnię czystą wodą. Po wyschnięciu powierzchni po 3-4 dniach dokładnie spłucz wodą i usuń resztki osadu przy użyciu pomocy szczotki o sztywnym włosiu. Odczekaj 24h – drewno musi być całkowicie suche zanim przystąpisz do olejowania. Zanim użyjesz oleju wyszlifuj wystające włókna papierem ściernym.

Uwagi

Po zakończeniu pracy szczelnie zamknij pojemnik, a materiały używane w czasie pracy (mopy, szczotki, tekstylia, itp.) zalej wodą lub umieść w szczelnym pojemniku. Przed rozpoczęciem pracy zapoznaj się z zasadami pracy z preparatem zawartymi w Karcie Charakterystyki.

Więcej informacji
Producent Snekkar
Rekomendowane miejsce stosowania Hotel i pensjonat, Środki specjalistyczne
Utrzymanie podłóg Powierzchnie drewniane
Rodzaj powierzchni Drewno i parkiet
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast