Ręcznik papierowy w składce wielopanelowej Tork Xpress biały miękki (trzypanelowy)

Tork
100289
Tork
Cena
16,41 zł 13,34 zł
Ręcznik papierowy w składce wielopanelowej Tork Xpress biały miękki (trzypanelowy) jest dostępny w <strong>opakowaniu zawierającym 21 szt.</strong>

Cena dotyczy jednej rolki produktu.

Ręcznik Tork w składce wielopanelowej Tork Premium biały miękki 3 panelowy

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Ręczniki w Składce Xpress

3 do 10 dni roboczych

System: H2-Interfold System
Kolor: Biały
Surowiec: Celuloza TAD+celuloza
Ilość warstw: 2
Ilość odcinków: 3150
Wymiary odcinka: 21,2 x 25,5 cm 
Ilość bind w kartonie: 21

Dzięki wykonaniu produktu w technologii TAD, ręcznik jest niezwykle chłonny oraz mięsisty. Ekstra miękkość produktu uzyskiwana jest podczas łączenia dwóch warstw ręcznika przy użyciu minimalnej ilości kleju wkomponowanego w jego strukturę w formie niebieskiego wzoru. Jeden ręcznik wystarczy do dokładnego osuszenia rąk. Doskonały do łazienek o wysokim standardzie.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540159981
Producent Tork
System H2 - System ręczników Multifold w składce wielopanelowej
Poziom jakości Premium
Kolor Biały
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast