Rozpuszczalnik Snekkar

Snekkar
S4110111
Snekkar
Cena
78,72 zł 64,00 zł

Skuteczny preparat do czyszczenia narzędzi takich jak: pędzle, wałki, pady oraz dodatek do olejów zmniejszający ich gęstości.

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Olejowanie Podłóg i Mebli

10 do 20 dni roboczych

Rozpuszczalnik SNEKKAR został zaprojektowany, aby być całkowicie bezpiecznym dla powierzchni drewnianych i jednocześnie kompatybilny z preparatami SNEKKAR.

Może być używany do rozcieńczania Olejów SNEKKAR w celu zmniejszania lepkości, jeśli jest to konieczne, np. na powierzchnie o bardzo małej chłonności. Może być również użyty do rozcieńczania starego oleju SNEKKAR przed ponownym użyciem w celu renowacji podłogi. Pamiętaj o dokładnym wymieszaniu oleju po rozcieńczeniu. Rozpuszczalnik SNEKKAR świetnie nadaje się do usuwania plam i zabrudzeń powstałych na różnych powierzchniach podczas olejowania (również odzieży). Pamiętaj, aby sprawdzić w niewidocznym miejscu czy nie dojdzie do odbarwienia powierzchni.

Uwagi

Bezpośrednio po zakończeniu pracy z produktami do zabezpieczania i renowacji marki SNEKKAR, wyczyść narzędzia przy użyciu rozpuszczalnika.

Nie zawiera VOC

Ważne

Przed rozpoczęciem pracy zapoznaj się z zasadami pracy z preparatem zawartymi w Karcie Charakterystyki, dostępnej na www.snekkar.com. Karta Charakterystyki zawiera informacje ważne dla Twojego zdrowia i bezpieczeństwa.

Więcej informacji
Producent Snekkar
Rekomendowane miejsce stosowania Hotel i pensjonat, Środki specjalistyczne
Utrzymanie podłóg Mycie i konserwacja
Rodzaj powierzchni Drewno i parkiet
Litraż 1 litr
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast