Środki czystości, higieny i dezynfekcji do biura i firmy - VerdeAvis

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 1625

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siedziba przedsiębiorstwa to jego najważniejsza wizytówka, dlatego warto zadbać o odpowiednią estetykę wnętrz. Brudne szyby czy zalegający na meblach i podłodze kurz z pewnością bardzo negatywnie wpłyną na obraz działalności wśród Klientów. Wielu z nich pomyśli, że jeżeli ktoś nie jest w stanie zapewnić porządku w miejscu pracy, również jakość oferowanych przez niego usług nie będzie zbyt wysoka. Na szczęście w bardzo łatwy sposób możesz uniknąć tego rodzaju krzywdzących opinii – wystarczy, że wybierzesz ekonomiczne w użyciu, niezawodne środki czystości do biura od VerdeAvis!

Sprawdzona chemia profesjonalna i środki czystości dla firm

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy ponad tysiąc różnorodnych produktów, które nadają się zarówno do sprzątania ręcznego, jak i z użyciem maszyn. Prezentowany asortyment spełni oczekiwania niewielkich jednostek kupujących środki czystości do biura na własny użytek, a także przedsiębiorstw wyspecjalizowanych w sprzątaniu zakładów pracy. Wśród dostępnych produktów znajdziesz m.in.:

- wielozadaniowe preparaty do pielęgnacji powierzchni malowanych, lakierowanych, z tworzyw sztucznych oraz ceramiki sanitarnej
- uniwersalną chemię profesjonalną do mycia każdej zmywalnej wykładziny podłogowej
- koncentraty, kostki zapachowe, odkamieniacze, preparaty do usuwania osadów i odświeżacze powietrza do sanitariatów
- środki higieny dla firm i szeroki wybór wyposażenia łazienkowego, w tym dozowników do mydła i ręczników, mat podłogowych oraz suszarek do rąk.

Wysokiej klasy sprzęt sprzątający dla firm na wyciągnięcie ręki

Oprócz środków higieny i czystości do biura oraz profesjonalnej chemii dla firm sprzątających, oferta naszego sklepu internetowego obejmuje też samojezdne automaty myjące do posadzek o wydajności ponad 5000 m2/h. Polecamy również czterotłokowe myjki ciśnieniowe IPC idealne do obiektów wielkopowierzchniowych. W sprzedaży znajdują się ponadto kompletne zestawy ergonomicznych akcesoriów do mycia okien, zamiatarki z filtrem przeciwpyłowym i szeroka gama akcesoriów ułatwiających pracę ekipom sprzątającym.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu. Jeżeli nie wiesz, jaka chemia profesjonalna dla firm bądź środki czystości i higieny do biura najlepiej sprawdzi się w konkretnej sytuacji, zachęcamy do kontaktu. Wszyscy Klienci mogą liczyć na indywidualne doradztwo ze strony naszych ekspertów.

Sprzątanie biura wymaga profesjonalnych rozwiązań. Skuteczne, skoncentrowane środki czyszczące, kompleksowy sprzęt myjący (maszyny, wózki myjące, zestawy). Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu możliwe jest szybkie, łatwe i skuteczne dbanie o obiekt. W biurze bardzo ważne jest, aby zadbać o odpowiednie zdezynfekowanie powierzchni użytkowych, w naszym asortymencie jest wiele produktów, które sprostają temu wyzwaniu. W budynkach firmowych powierzchnia biura powinna sprzyjać i zwiększać efektywność pracy, dzięki utrzymaniu czystości obiektu zwiększamy również bezpieczeństwo pracowników. W naszej ofercie posiadamy produkty antypoślizgowe do powierzchni, dezynfekujące, zwiększające BHP w miejscu pracy, jakim jest biuro.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast