Myjki Ciśnieniowe

Myjki ciśnieniowe w naszej ofercie to asortyment pochodzący od lidera w branży profesjonalnych maszyn czyszczących - marki IPC.

Z jednej strony są to propozycje do użytku domowego - myjka ciśnieniowa ręczna przyda się podczas mycie auta, mebli ogrodowych, podjazdu do domu i wielu innych sytuacji oraz powierzchni.

Z drugiej są to myjki ciśnieniowe do użytku na większą skalę - dla ośrodków przemysłowych, hal i innych dużych obiektów. Tego rodzaju urządzenia posiadają wiele funkcjonalności, które przyspieszają pracę i optymalizują proces czyszczenia. Profesjonalne myjki ciśnieniowe zostały zaprojektowane w taki sposób, by mogły pracować w sposób ciągły. Ich trwałość dodatkowo przedłuża amortyzowane połączenie pompy i silnika.

Najważniejsze funkcjonalności profesjonalnych myjek ciśnieniowych to elektroniczny system sterowania pompą, który zabezpiecza urządzenie przed przeciążeniem. Dzięki temu maszyna może pracować długo na najwyższych obrotach i z równą - wysoką - efektywnością. Poza standardowym myciem pod ciśnieniem myjki umożliwiają również czyszczenie za pomocą pary. Kolejnym atutem są różne wersje urządzenia do wyboru - w zależności od modelu jest to wariant jednofazowy lub trójfazowy.

Na rynku dostępne są przeróżne warianty tego produktu: myjka ciśnieniowa z pompą ssącą, myjka ciśnieniowa z elektrycznym podgrzewaniem wody, myjka ciśnieniowa ręczna i wiele innych rodzajów. W zależności od potrzeb i wielkości powierzchni przeznaczonej do czyszczenia warto postawić na myjkę ciśnieniową ręczną - do działań na mniejszą skalę lub profesjonalne myjki ciśnieniowe - dla zarządców obiektów wielkopowierzchniowych lub firm sprzątających.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast