Czyściwa Włókninowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 59

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę

Czyściwa włókninowe, nazywane również bawełnianymi, to produkty o szerokim zastosowaniu w różnych gałęziach przemysłu, najczęściej w branży gastronomicznej i sektorze medycznym. Czyściwa bawełniane można podzielić według ich zastosowania na czyściwa wielozadaniowe, specjalistyczne oraz nasączane.

Czyściwa włókninowe wielozadaniowe to miękkie i elastyczne tworzywo do czyszczenia różnych powierzchni, nawet tych trudno dostępnych (takich jak części maszyn). Czyściwa włókninowe specjalistyczne służą do usuwania zabrudzeń przemysłowych, nie zawierają w sobie silikonu, dzięki temu nie zostawiają śladu na powierzchniach. Ostatni rodzaj - czyściwa nasączane - to chusteczki do czyszczenia dłoni zamknięte w wiaderku, z którego łatwo wyjąć odpowiednią ich ilość. Poradzą sobie nawet z silnymi i tłustymi zabrudzeniami smarem, farbą czy olejem.

Największą ofertę czyściw bawełnianych stanowią produkty marki Tork - lidera w produkcji materiałów higienicznych. Są to produkty wielozadaniowe, które zarówno czyszczą, jak i wycierają, suszą i polerują. Czyściwa włókninowe są wyjątkowo trwałe, wydajne, chłonne oraz ekonomiczne, przez co w znaczący sposób ułatwiają i przyspieszają pracę. Czyściwo w formie papieru, ręcznika lub bawełnianej ściereczki to rozwiązanie do kuchni, łazienki, warsztatu, sanitariatów i wielu innych miejsc, w których pojawiają się uciążliwe zabrudzenia.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast