Zestawy Hotelowe do Sprzątania i Mycia Podłóg

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 18

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Hotele to miejsca, w których zachowanie jak najwyższych standardów czystości powinno być priorytetem. Dla właścicieli hoteli i hosteli lub firm sprzątających takie powierzchnie przeznaczone są wózki hotelowe.

W zależności od wielkości obiektu i liczby pokoi wybierać można pomiędzy bardziej lub mniej rozbudowanymi zestawami wózków hotelowych. Oferujemy wysokiej jakości, niezawodne wózki hotelowe dla pokojowych. W zależności od wariantu mogą to być wózki hotelowe na brudną pościel, ale również modele z koszem, wysuwanymi półkami, zabudowane z szufladami i innymi, dodatkowymi elementami, których obecność znacząco ułatwia i przyśpiesza sprzątanie

Wózki hotelowe z naszej oferty znajdują się w wielofunkcyjnych zestawach, dzięki temu do sprzątania przestrzeni hotelowej można podejść w sposób kompleksowy. Szybkie i efektywne sprzątanie jest szczególnie istotne w branży hotelarskiej - po wymeldowaniu się poprzednich gości ekipa sprzątająca ma niekiedy niewiele czasu na doprowadzenie pokoju do idealnego stanu. Na ratunek przychodzą wózki hotelowe, które powinny być obowiązkowym elementem w każdym hotelu.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast