Zestawy Hotelowe

Hotele to miejsca, w których zachowanie jak najwyższych standardów czystości powinno być priorytetem. Dla właścicieli hoteli i hosteli lub firm sprzątających takie powierzchnie przeznaczone są wózki hotelowe.

W zależności od wielkości obiektu i liczby pokoi wybierać można pomiędzy bardziej lub mniej rozbudowanymi zestawami wózków hotelowych. Oferujemy wysokiej jakości, niezawodne wózki hotelowe dla pokojowych. W zależności od wariantu mogą to być wózki hotelowe na brudną pościel, ale również modele z koszem, wysuwanymi półkami, zabudowane z szufladami i innymi, dodatkowymi elementami, których obecność znacząco ułatwia i przyśpiesza sprzątanie

Wózki hotelowe z naszej oferty znajdują się w wielofunkcyjnych zestawach, dzięki temu do sprzątania przestrzeni hotelowej można podejść w sposób kompleksowy. Szybkie i efektywne sprzątanie jest szczególnie istotne w branży hotelarskiej - po wymeldowaniu się poprzednich gości ekipa sprzątająca ma niekiedy niewiele czasu na doprowadzenie pokoju do idealnego stanu. Na ratunek przychodzą wózki hotelowe, które powinny być obowiązkowym elementem w każdym hotelu.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 18

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 18

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast