Maszyny Czyszczące

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Oferujemy profesjonalne maszyny ekstrakcyjne od wiodącego producenta takich rozwiązań - szwajcarskiej marki Cleanfix. Maszyna ekstrakcyjna do prania wykładzin to urządzenie, które sprawdzi się w przeróżnych miejscach i ośrodkach - zarówno w placówkach medycznych, jak i gastronomicznych, przemysłowych i wielu innych.

Profesjonalne urządzenia do ekstrakcji służą do prania wykładzin, dywanów i tapicerek. Urządzenia ekstrakcyjne z naszej oferty to propozycje profesjonalne, które dogłębnie czyszczą, poprawiają ogólny wygląd tkaniny, usuwają nieprzyjemny zapach oraz wszelkiego rodzaju zabrudzenia i plamy.

Maszyna ekstrakcyjna Cleanfix TW 350S to małe, kompaktowe i poręczne urządzenie piorące o dużej sile ssania. Łatwo go prowadzić, jest zwrotny i lekki. Istnieje możliwość odkurzania przy jego pomocy na sucho i mokro, jak również bez worka na śmieci.

Z kolei maszyna ekstrakcyjna Cleanfix TW Compact jest rekomendowana do czyszczenia dużych powierzchni: wykładzin oraz dywanów. Gwarantuje efektywne usuwanie zabrudzeń i plam różnego rodzaju. Opływowy kształt i niewielka waga urządzenia sprawiają, że łatwo nim manewrować oraz poruszać się do przodu i tyłu. Po doposażeniu o dodatkowe elementy za pomocą tej maszyny ekstrakcyjnej można czyścić również schody, kąty, obrzeża i inne trudno dostępne miejsca.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast