Udrażnianie kanalizacji i usuwanie zapachów - VerdeAvis

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Właściwa higiena toalet publicznych polega nie tylko na dezynfekowaniu powierzchni. Bardzo istotna jest dbałość o czystość elementów niewidocznych gołym okiem, takich jak rury kanalizacji. To właśnie w nich gromadzi się najwięcej zanieczyszczeń, których nadmiar może doprowadzać do zapychania się odpływów czy uwalniania nieprzyjemnego zapachu.

Dla zachowania jak najwyższego poziomu czystości w szatniach, wspólnych łazienkach, przebieralniach oraz toaletach publicznych warto sięgnąć po specjalistyczne środki, dzięki którym udrażnianie rur kanalizacyjnych okaże się w pełni skuteczne.

W naszej ofercie dostępne są preparaty czyszczące o starannie opracowanych składach. Ich zadaniem jest zarówno udrażnianie rur, jak i dezynfekowanie odpływów. Proponowane produkty mają właściwości antybakteryjne. Nadają się więc do usuwania pleśni, grzybów oraz innych drobnoustrojów gromadzących się nie tylko w kanalizacji, ale także na różnych powierzchniach użytkowych. Dodatki zapachowe w środkach do udrażniania wykazują działanie odświeżające - pozostawiają po sobie przyjemny zapach.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast