Płyny myjące do zmywarek

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Oferujemy płyny do zmywarek gastronomicznych i przemysłowych od wiodących producentów: Pramol, Voigt, Eco Shine, ECOLAB. Środki do zmywarki mogą być w formie kostki do mycia w zmywarkach (np. z wybielaczem) lub płynu. Detergenty do zmywarki można również podzielić według ich zastosowania - istnieją produkty uniwersalne, ale również rekomendowane do konkretnego rodzaju powierzchni (np. naczyń aluminiowych i porcelanowych) oraz twardości wody.

Płyny do zmywarki to środki skondensowane, o wysokim stężeniu. Często zawierają w swoim składzie chlor, dzięki czemu naczynia po umyciu - poza czystością - są również zdezynfekowane, bez bakterii i grzybów. Ponadto w składzie znajdują się fosforany oraz antybakteryjny środek do wywabiania plam. Płyny do zmywania naczyń usuwają różnego rodzaju zabrudzenia, również te stare i uporczywe, naloty z kawy, herbaty i inne.

Poza skutecznością w usuwaniu zabrudzeń, płyny myjące do zmywarek spełniają ekologiczne standardy. Przezroczyste opakowania umożliwiają kontrolowanie poziomu zużycia. Dzięki wyjątkowej wydajności produktu wystarczy jeden cykl pracy, by naczynia były czyste. Oferujemy detergenty do zmywarki idealne do normalnej, średniej lub twardej wody, dzięki czemu proces czyszczenia jest jeszcze bardziej efektywny.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast