Higiena

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 395

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Firmy Tork i Katrin (Metsa Tissue) oferują nam doskonałe systemy higieniczne dla toalet w obiektach użyteczności publicznej. Na ich - prezentowaną w naszym sklepie - ofertę składają się ręczniki papierowe, papiery toaletowe, mydła w płynie, odświeżacze powietrza i inne. Ponadto obie marki oferują niezawodne czyściwa przemysłowe – włókninowe i papierowe.

Jednorazowe ręczniki papierowe występują jako ręczniki w rolach lub ręczniki w składce. Nadto ręczniki występują w trzech poziomach jakości.

Prezentowane ręczniki papierowe tak w rolach jak i w składce tworzą systemy z odpowiednimi dla nich dozownikami. Dozowniki te w zależności od swego rodzaju, umożliwiają różne sposoby dozowania, np ręczniki w roli dozowane są tradycyjnie bądź centralnie. Ręczniki w składce występują w składce wielopanelowej lub w składce ZZ albo C-Fold. Przypisane są do nich odpowiednie dozowniki. Dozowniki zapewniają wygodę użytkownikowi oraz ekonomiczne zużycie wkładów.

Papiery toaletowe występują w rolach dużych, średnich oraz w rolkach konwencjonalnych. W grupie papierów toaletowych dużych Katrin prezentuje wersję Gigant. Każda z grup papierów toaletowych marki Tork stanowi system z odpowiednimi dla nich dozownikami. Katrin zapewnił dozowniki dla licznej grupy papierów typu Gigant.

Każda z prezentowanych firm oferuje także jedną wersję papieru toaletowego w składce oraz odpowiedni dla niego dozownik.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast