Doczyszczanie Stali

Większość profesjonalnych preparatów z naszej oferty jest wielozadaniowa - środki do czyszczenia stali usuwają również zabrudzenia z aluminiowych powierzchni. Jest to np. spray Inoxol Extra, który odnawia, czyści, zabezpiecza i konserwuje powierzchnie ze stali nierdzewnej i aluminium, a także mleczko czyszcząco-polerujące Ecofix Sauer - o odczynie kwaśnym do szorowania i usuwania ciężkich zabrudzeń z powierzchni wodo- i kwasoodpornych, obydwie propozycje pochodzą z asortymentu marki Pramol.

W kategorii środków i płynów do czyszczenia grilla proponujemy kilka produktów do tego rodzaju powierzchni. Jest to między innymi Suma Grill D9 - silny preparat do mycia pieców grilli i smażalników marki Johnson Diversey, a także Grillnet Extra marki Pramol do mycia piekarników, grilli, rusztu i frytownic.

Środki z tej kategorii doskonale poradzą sobie z silnymi zabrudzeniami, uporczywymi tłustymi lub zwęglonymi resztkami jedzenia. Za niezwykłą skutecznością preparatu Suma Grill D9 stoi unikalny skład, między innymi rozpuszczalniki, substancje alkaliczne i środki powierzchniowo czynne, dzięki czemu skutecznie usuwa zwęglone osady i tłuszcze. Preparat można rozcieńczyć wodą i namoczyć najsilniejsze zabrudzenia przed właściwym czyszczeniem.

Z kolei Grillnet Extra, za sprawą wyjątkowej gęstości i lepkiej konsystencji, działa z dużą skutecznością - przykleja się do zabrudzonej powierzchni i dzięki temu czyszczenie jest łatwiejsze, szybsze i efektywniejsze. Ponieważ jest to preparat o właściwościach żrących, dlatego nie powinien być stosowany do niektórych rodzajów powierzchni, na przykład aluminium czy pieców katalitycznych.

W obrębie profesjonalnych środków do czyszczenia stali nierdzewnej oferujemy preparaty w przeróżnej formie: płynu, pasty i innych. W kategorii środków do czyszczenia chromu najpopularniejszym produktem jest Chromol marki Ecolab. Służy on do czyszczenia i konserwacji powierzchni ze stali szlachetnej, pozostawiając na niej warstwę chroniącą przed ponownym zabrudzeniem.

Inny środek do czyszczenia chromu, który polecamy, to preparat marki Voigt-Stal Szlachetna VC 560.Produkt w wygodnej formie spray'u służy nie tylko do czyszczenia, ale również pielęgnacji i konserwacji powierzchni ze stali, urządzeń, wind, poręczy, klamek. Ponadto również zapobiega powstawaniu nalotów.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 33

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 33

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast