Preparaty do Doczyszczania Stali

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 27

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę

Większość profesjonalnych preparatów z naszej oferty jest wielozadaniowa - środki do czyszczenia stali usuwają również zabrudzenia z aluminiowych powierzchni. Jest to np. spray Inoxol Extra, który odnawia, czyści, zabezpiecza i konserwuje powierzchnie ze stali nierdzewnej i aluminium, a także mleczko czyszcząco-polerujące Ecofix Sauer - o odczynie kwaśnym do szorowania i usuwania ciężkich zabrudzeń z powierzchni wodo- i kwasoodpornych, obydwie propozycje pochodzą z asortymentu marki Pramol.

W kategorii środków i płynów do czyszczenia grilla proponujemy kilka produktów do tego rodzaju powierzchni. Jest to między innymi Suma Grill D9 - silny preparat do mycia pieców grilli i smażalników marki Johnson Diversey, a także Grillnet Extra marki Pramol do mycia piekarników, grilli, rusztu i frytownic.

Środki z tej kategorii doskonale poradzą sobie z silnymi zabrudzeniami, uporczywymi tłustymi lub zwęglonymi resztkami jedzenia. Za niezwykłą skutecznością preparatu Suma Grill D9 stoi unikalny skład, między innymi rozpuszczalniki, substancje alkaliczne i środki powierzchniowo czynne, dzięki czemu skutecznie usuwa zwęglone osady i tłuszcze. Preparat można rozcieńczyć wodą i namoczyć najsilniejsze zabrudzenia przed właściwym czyszczeniem.

Z kolei Grillnet Extra, za sprawą wyjątkowej gęstości i lepkiej konsystencji, działa z dużą skutecznością - przykleja się do zabrudzonej powierzchni i dzięki temu czyszczenie jest łatwiejsze, szybsze i efektywniejsze. Ponieważ jest to preparat o właściwościach żrących, dlatego nie powinien być stosowany do niektórych rodzajów powierzchni, na przykład aluminium czy pieców katalitycznych.

W obrębie profesjonalnych środków do czyszczenia stali nierdzewnej oferujemy preparaty w przeróżnej formie: płynu, pasty i innych. W kategorii środków do czyszczenia chromu najpopularniejszym produktem jest Chromol marki Ecolab. Służy on do czyszczenia i konserwacji powierzchni ze stali szlachetnej, pozostawiając na niej warstwę chroniącą przed ponownym zabrudzeniem.

Inny środek do czyszczenia chromu, który polecamy, to preparat marki Voigt-Stal Szlachetna VC 560.Produkt w wygodnej formie spray'u służy nie tylko do czyszczenia, ale również pielęgnacji i konserwacji powierzchni ze stali, urządzeń, wind, poręczy, klamek. Ponadto również zapobiega powstawaniu nalotów.

 1. Jak wyczyścić piekarnik (skutecznie, szybko i bez szorowania)?

  Jak wyczyścić mocno zabrudzony piekarnik? Przegląd profesjonalnych środków

  Przyznajmy szczerze, że czyszczenie piekarnika zwykle nie widnieje na naszej priorytetowej liście cotygodniowych obowiązków domowych. Nie lubimy tej czynności, ponieważ wydaje się być trudna i pochłaniająca zbyt wiele czasu, którego często nam brakuje. Ale wcale nie musi taka być. Jak wyczyścić piekarnik szybko i skutecznie? Jak wyczyścić mocno zabrudzony piekarnik? Na te pytania odpowiadamy w najnowszym wpisie blogowym.

  Czytaj dalej »
 2. Czyszczenie i odpowiednia konserwacja stali nierdzewnej

  Jakich środków użyć do czyszczenia i polerowania stali nierdzewnej?

  Stal nierdzewna posiada szereg właściwości fizykochemicznych, pozwalających jej przetrwać w nienaruszonym stanie w najcięższych warunkach. Nie oznacza to jednak, że przedmioty z niej wykonane nie wymagają należytej pielęgnacji i konserwacji. Przedstawiamy środki i sposoby na to, jak czyścić i polerować stal nierdzewną.

  Czytaj dalej »
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast