Preparaty do Dezynfekcji Powierzchni

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 30

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
  1. Płyn do WC Domestos
    7,96 zł 6,47 zł
    Płyn do WC Domestos
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 30

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Oferujemy profesjonalne środki do dezynfekcji od marek takich jak Buzil, Daunpol, ECOLAB, Pramol, Tork, Voigt, MC Polska i Medi-Line. Są to środki do dezynfekcji powierzchni różnego rodzaju: betonowych, kamiennych, metalowych, PCV, szklanych, ceramicznych i wielu innych. Ich działanie jest bardzo kompleksowe: dezynfekujące, antyseptyczne, antybakteryjne i odkażające. Dezynfekcja przedmiotów i innych powierzchni jest niezbędna w wielu branżach, takich jak przemysł medyczny i gastronomiczny, ale także warsztatach i innych, specjalistycznych placówkach, w których wymagane jest zachowanie czystości i higieny na najwyższym poziomie.

W składzie profesjonalnych preparatów do dezynfekcji znajdują się: związki chloru, aldehydy, poliamin, alkohol, nadtlenek wodoru, kwas nadoctowy czy związki amonowe. Środki do dezynfekcji najlepiej dopasować pod kątem składu i tolerancji materiałowej powierzchni. Zalecamy wybór produktów jak najlepiej dopasowanych do konkretnego rodzaju powierzchni.

Środki i płyny dezynfekujące w placówkach służby zdrowia są stosowane przede wszystkim do dezynfekcji narzędzi medycznych. Gwarantuje to zdrowie i bezpieczeństwo pracowników oraz pacjentów. Szybkim w aplikacji wariantem takiego środka jest spray antybakteryjny, który jest wygodnym 2w1 - nie tylko dezynfekuje, ale również myje powierzchnię.

Inną, ważną czynnością w punktach medycznych - poza dezynfekcją - jest dekontaminacja. To proces, który polega na usunięciu i dezaktywacji substancji szkodliwych zagrażających życiu lub zdrowiu ludzi mających kontakt z zanieczyszczoną powierzchnią. Oferujemy profesjonalne środki służące do dekontaminacji endoskopów, wyposażenia i wyrobów medycznych oraz narzędzi zabiegowych, chirurgicznych, dentystycznych i okulistycznych.

Środki odkażające i antyseptyczne w branży gastronomicznej są stosowane przede wszystkim do mycia i dezynfekcji powierzchni roboczych, takich jak blaty, krajalnice, maszynki do mięsa, roboty kuchenne, blendery i sztućce, jak i podłóg.

Profesjonalne środki antyseptyczne i dezynfekujące do powierzchni sanitarnych i toalet to propozycje, z których korzystają różnego rodzaju branże i gałęzie przemysłu. Wszędzie tam, gdzie z toalet i sanitariatów korzysta dużo osób, potrzebne są odpowiednie preparaty. Tylko profesjonalne produkty poradzą sobie z usunięciem uporczywych kamiennych i mydlanych osadów, uryny oraz tłuszczu. Atutem tych środków jest kompleksowe działanie - poza usuwaniem zabrudzeń jest to również dezynfekcja powierzchni. Tego typu preparaty można stosować do wszystkich powierzchni ceramicznych, takich jak umywalka czy pisuar, bez ryzyka ich uszkodzenia.

Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast