Mycie podłóg drewnianych

Oferujemy profesjonalne środki do mycia, czyszczenia i pielęgnacji podłóg drewnianych od wiodących producentów takiego asortymentu, takich jak Pramol, Lakma, Buzil, Ecolab, SNEKKAR i innych. Produkty o szerokim przeznaczeniu rekomendowane są do zróżnicowanych materiałów i mycia powierzchni z drewna i korka, pielęgnacji parkietu drewnianego, gruntownego czyszczenia drewna na zewnątrz, czyszczenia i polerowania powierzchni drewnianych, mycia paneli. Ponadto również oferujemy środki do pielęgnacji podłóg lakierowanych, polimery do parkietu i środki do usuwania powłok z podłóg drewnianych.

Profesjonalne środki do mycia podłóg z naszej oferty np. Laminet Lignol, poza funkcją myjącą, dodatkowo również - za sprawą zawartości wosków - pielęgnują powierzchnię i pozostawiają ochronną powłokę. Wosk nadaje podłodze lekki połysk. Środki do czyszczenia podłóg drewnianych dzielą się zasadniczo na preparaty zalecane do powierzchni lakierowanych oraz olejowanych. Istnieją jednak produkty o uniwersalnym zastosowaniu, których można używać do podłóg i paneli każdego rodzaju.

Z kolei profesjonalne środki do pielęgnacji podłóg drewnianych i parkietów to propozycje, które najlepiej dopasować do koloru drewna. Przykładem takiego środka jest mydło pielęgnacyjne do podłóg drewnianych SNEKKAR - zalecane do podłóg ciemnych lub w naturalnym odcieniu. Innym rodzajem produktu, o wyjątkowym zastosowaniu, jest mydło pielęgnacyjne SNEKKAR do podłóg o dużym natężeniu ruchu. Środek jest przeznaczony do powierzchni zabezpieczonych olejem lub woskiem.

Wyjątkowym środkiem jest również produkt marki Pramol- Cirex. Przeznaczony jest do czyszczenia powierzchni odpornych na rozpuszczalniki: podłóg drewnianych, parkietów, linoleum, korka. Co ciekawe, działanie tego środka zastępuje cyklinowanie nielakierowanych podłóg drewnianych.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 29

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
  1. Wood-Star - Polimer do parkietu
    152,20 zł 123,74 zł

    Wood-Star - Polimer do parkietu

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 29

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast