Preparaty do Gruntownego Czyszczenia

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 107

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Kategoria ta obejmuje szeroki asortyment striperów, czy też zdzieraczy – czyli preparatów do usuwania powłok zarówno z powierzchni twardych, kamiennych, marmurowych, gresu, lastriko jak i powierzchni elastycznych, takich jak linoleum, PCV, tarket, kolowinyl, podłóg sportowych. Oprócz właściwości umożliwiających usuwanie powłok akrylowych, poliuretanowych, polimerowych, doskonale doczyszczają trudne zabrudzenia.

Osobną kategorią, która wymaga gruntownego podejścia do czyszczenia powierzchni jest usuwanie uporczywych, tłustych zabrudzeń, zarówno olejów i smarów pochodzenia naftowego jak i tłuszczy pochodzenia roślinnego. Rozwiązania te sprawdzają się w warsztatach samochodowych, magazynach, przemyśle samochodowym jak i w kuchni, gastronomii i szeroko pojętym przemyśle spożywczym. Idealnie sprawdzają się w gospodarstwach domowych, a dzięki skoncentrowanej formule są bardzo wydajne a zatem ekonomiczne.

Szczególnie szeroki asortyment preparatów jest dostępny w zakresie wszystkich powierzchni zmywalnych jak i wykładzin, dywanów i tapicerek. Dzięki dużej gamie produktów w naszym sklepie, jesteśmy w stanie precyzyjnie dobrać odpowiedni preparat do każdego zabrudzenia. Usuwają zabrudzenia z powierzchni drewnianych, syntetycznych i sanitarnych. W zależności od charakteru powierzchni na której mają być aplikowane, posiadają różną konsystencję. Wyróżniamy tutaj preparaty w postaci piany, płynu, aerozolu, koncentratu, mleczka, żelu oraz proszku. Często w procesie doczyszczania ze względu na skuteczność i koszty, stosowane są super-koncentraty charakteryzujące się skutecznością zwiększoną.

 1. Jak i czym odtłuścić szyby, meble i płytki podłogowe w domu?

  Jak i czym odtłuścić szyby, meble i płytki podłogowe w domu? Poradnik

  Czym odtłuścić szyby, meble i płytki podłogowe? Wybór zależy przede wszystkim od tego, z jakiego wykonane zostały materiału, ale także od poziomu zabrudzeń. Dziś na blogu przedstawiamy sposoby i skuteczne środki w walce z tłustymi zabrudzeniami.

  Czytaj dalej »
 2. Posadzki żywiczne - rodzaje, czyszczenie i konserwacja

  Czyszczenie i konserwacja posadzki żywicznej - poradnik

  Posadzki żywiczne od wielu lat szeroko stosuje się w magazynach, obiektach użyteczności publicznej czy sklepach wielkopowierzchniowych. Innymi słowy wszędzie tam, gdzie liczy się wytrzymałość podłogi na obciążenia i uszkodzenia oraz łatwość utrzymania czystości. Ostatnio tego typu podłogi zaczęto wykorzystywać również w aranżacjach nowoczesnych mieszkań i domów. Dlaczego? Sprawdźmy!

  Czytaj dalej »
 3. Jak usunąć osad z mydła? Środki do zastosowań profesjonalnych i domowych

  Jak usunąć osad z mydła na płytkach lub na kabinie prysznicowej? Poradnik

  Czym usunąć osad z mydła na płytkach i kabinie prysznicowej? Istnieją domowe metody, ale - przy dużej powierzchni lub silnych zabrudzeniach - skuteczniejszym rozwiązaniem jest sięgnięcie po profesjonalne środki o kwaśnym odczynie. Warto również wiedzieć, że powstawaniu osadów z mydła można zapobiec, stosując odpowiednie impregnaty.

  Czytaj dalej »
 4. Świąteczne porządki krok po kroku

  Świąteczne porządki - plan i sposoby na zwiększenie efektywności

  Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i koniec roku. To idealny czas na podsumowania, rozliczenia i wielkie, gruntowne sprzątanie. Jak krok po kroku ułożyć plan na świąteczne porządki, by zdążyć przed pierwszą gwiazdką? Przedstawiamy kolejność prac i środki, po które warto sięgnąć, by dom lśnił czystością.

  Czytaj dalej »
 5. Jak usunąć tłuste plamy z tkanin (ubrań, firanek, wykładzin)?

  Jak usunąć tłuste plamy z tkanin? Poradnik

  Tłuste plamy na ubraniu są nie do uniknięcia. Czy to podczas spożywania posiłku, sprawdzania poziomu oleju w samochodzie czy hobbystycznego majsterkowania w warsztacie, prędzej czy później musimy zmierzyć się z tym problemem. Jak usunąć tłuste plamy z naszego ulubionego podkoszulka albo obrusu? Po jakie środki z naszej oferty sięgnąć? 

  Czytaj dalej »
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast