Gruntowne Czyszczenie

Kategoria ta obejmuje szeroki asortyment striperów, czy też zdzieraczy – czyli preparatów do usuwania powłok zarówno z powierzchni twardych, kamiennych, marmurowych, gresu, lastriko jak i powierzchni elastycznych, takich jak linoleum, PCV, tarket, kolowinyl, podłóg sportowych. Oprócz właściwości umożliwiających usuwanie powłok akrylowych, poliuretanowych, polimerowych, doskonale doczyszczają trudne zabrudzenia.

Osobną kategorią, która wymaga gruntownego podejścia do czyszczenia powierzchni jest usuwanie uporczywych, tłustych zabrudzeń, zarówno olejów i smarów pochodzenia naftowego jak i tłuszczy pochodzenia roślinnego. Rozwiązania te sprawdzają się w warsztatach samochodowych, magazynach, przemyśle samochodowym jak i w kuchni, gastronomii i szeroko pojętym przemyśle spożywczym. Idealnie sprawdzają się w gospodarstwach domowych, a dzięki skoncentrowanej formule są bardzo wydajne a zatem ekonomiczne.

Szczególnie szeroki asortyment preparatów jest dostępny w zakresie wszystkich powierzchni zmywalnych jak i wykładzin, dywanów i tapicerek. Dzięki dużej gamie produktów w naszym sklepie, jesteśmy w stanie precyzyjnie dobrać odpowiedni preparat do każdego zabrudzenia. Usuwają zabrudzenia z powierzchni drewnianych, syntetycznych i sanitarnych. W zależności od charakteru powierzchni na której mają być aplikowane, posiadają różną konsystencję. Wyróżniamy tutaj preparaty w postaci piany, płynu, aerozolu, koncentratu, mleczka, żelu oraz proszku. Często w procesie doczyszczania ze względu na skuteczność i koszty, stosowane są super-koncentraty charakteryzujące się skutecznością zwiększoną.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 162

na stronę
Ustaw kierunek malejący
  1. Absorb
    266,43 zł 216,61 zł

    Absorb

  2. Pramador
    40,10 zł 32,60 zł

    Pramador

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 162

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast