Dozowniki do Odświeżaczy Powietrza Tork

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
na stronę

W naszej ofercie dozowników odświeżaczy powietrza znajdują się dozowniki elektroniczne w dwóch wariantach: białym i szarym oraz dozowniki do wkładek zapachowych. Wszystkie propozycje pochodzą z asortymentu marki Tork.

Oferujemy 2 rodzaje produktów - pierwszy z nich to dozownik do odświeżaczy powietrza w formie wkładek zapachowych. Jest to produkt zalecany do pomieszczeń o niewielkim metrażu, jak również wszędzie tam, gdzie nie da się zawiesić odświeżacza na rurze. Dozownik do odświeżacza powietrza stanowi idealny duet z innym produktem marki Tork - wkładką zapachową, również dostępną w ofercie naszego sklepu. Za  minimalistyczną i i estetyczną zasłonką dozownika znajduje się dyskretnie ukryty odświeżacz, który - dzięki umiejscowieniu i perforacjom - spełnia swoją nadrzędną funkcją - wydziela przyjemną i neutralizującą inne zapachy woń.

Z kolei drugi wariant dozownika do odświeżaczy powietrza to model przeznaczony do preparatów w spray’u. Jest on rekomendowany do jednorazowych odświeżaczy o pojemności 75 ml (szacowany na 3000 dawek). Dozownik na odświeżacz powietrza można zaprogramować na różne sposoby - co 12 lub 24 godziny, w trybie pracy 5 lub 7 dni w tygodniu. Urządzenie działa na 2 baterie R14, które wystarczają na bardzo długo.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast