Profesjonalna chemia samochodowa, lakiery, nabłyszczacze - VerdeAvis

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 18

Ustaw kierunek malejący
na stronę

O wnętrze auta należy dbać tak samo, jak o każdą inną przestrzeń. Nie można zapominać również o karoserii – odpowiednio konserwowana na długo zachowa oryginalny wygląd. W ofercie znajduje się profesjonalna chemia samochodowa. Przygotowaliśmy szeroki wybór produktów motoryzacyjnych przeznaczonych do mycia lakieru, odświeżania tapicerki, nabłyszczania elementów metalowych czy czyszczenia lusterek. Proponujemy m.in. wysokoaktywne piany, koncentraty, płyny do szyb oraz inne preparaty.

Dzięki nam można zaopatrzyć zarówno profesjonalny warsztat motoryzacyjny, jak i domowy garaż. Zapewniamy dostęp do chemii spełniającej wysokie normy jakości. Starannie opracowane formuły pozwalają na skuteczne pozbywanie się zabrudzeń, a także trwałą ochronę lakieru samochodowego, elementów z metalu oraz innych części pojazdu przed wpływem czynników zewnętrznych.

Profesjonalna chemia motoryzacyjna odpowiada na oczekiwania klientów, którzy szukają sprawdzonych i niezawodnych preparatów czyszczących, nabłyszczających lub odświeżających do samochodów. Jeśli chcesz być jednym z nich - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast