Czyszczenie Zabrudzeń w Kuchni

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 133

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 133

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Oferujemy profesjonalne środki do czyszczenia kuchni, grilla, piekarnika, lodówki, a także preparaty do usuwania tłuszczu (w kuchni oraz innych pomieszczeniach). Są to produkty rekomendowane do miejsc, takich jak biura, hotele i pensjonaty, kuchnie i obiekty gastronomiczne, sanitariaty, warsztaty i inne. Kuchnia to przestrzeń, w której nietrudno o zabrudzenia i tłuste plamy - występują one na blatach, podłodze, sprzętach kuchennych, a nawet na ścianach.

Środki czyszczące do kuchni służa nie tylko do usuwania zabrudzeń, ale mają na celu również zachowanie odpowiedniego poziomu higieny. Wszędzie tam, gdzie jedzenie ma styczność z różnego rodzaju brudnymi powierzchniami, wymagane jest stosowanie profesjonalnych preparatów usuwających tłuszcze, kamień, przypalenia, a także dezynfekujących (szczególnie miejsc, takich jak krajalnice, noże, deski czy blaty robocze).

Do powierzchni ze stali nierdzewnej - czyszczenia i zabiegów konserwacyjnych - rekomendujemy preparat Inoxol Extra. Skuteczny i popularny środek likwidujący wszelkiego rodzaju zabrudzenia tłuste to Anti-Oil. Jeśli chodzi o środki do czyszczenia grilla (również elektrycznego), a także mycia takiego rodzaju sprzętu, to idealnie sprawdza się Grillnet Extra. W naszej ofercie znajdują się również środki do czyszczenia lodówki i innych sprzętów chłodzących (w tym specjalistyczny asortyment do mycia mroźni oraz chłodni w temperaturach ujemnych) oraz uniwersalny środek do czyszczenia i mycia piekarników, grilli, rusztu i frytownic.

W dużych obiektach gastronomicznych często stosowanym sprzętem są zmywarki przemysłowe, które wymagają specjalistycznych preparatów do maszynowego mycia naczyń. Są to środki z chlorem lub bezchlorowe, nabłyszczacze do usuwania w procesie płukania osadów wapiennych i preparaty do mycia w zmywarkach naczyń ze szkła.

Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast