Preparaty do Usuwanie Smoły i Gumy

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Oferujemy profesjonalne i skuteczne środki do usuwania smoły oraz gumy do żucia. Najskuteczniejsze środki tego typu zawierają w swoim składzie mieszankę organicznych rozpuszczalników, które po zetknięciu z substancją pozbawiają ją lepkości i guma czy smoła łatwo odchodzi.

Popularnym produktem w tej kategorii jest Gumex, pochodzący z oferty marki Pramol. Preparat przeznaczony jest do usuwania gumy do żucia, smoły i plasteliny z dywanów oraz wykładzin. Użycie tego środka jest bardzo proste - wystarczy nanieść Gumex na szmatkę, rozprowadzić na gumie, smole czy plastelinie. Należy poczekać, aż środek zacznie działać, a następnie usunąć substancję.

Innym preparatem do usuwania takich zabrudzeń jest Gumex Spray. Ten specyfik usuwa gumę z wykładzin i dywanów na zimno. Środek zamraża, dzięki czemu gumę, smołę lub plastelinę można łatwo usunąć z dywanu lub wykładziny. Wygodna forma spray’u ułatwia aplikację i użycie dokładnie w tym miejscu, gdzie znajduje się zabrudzenie.

Inny profesjonalny środek, który zamraża lepiące się substancje, to Carpet Freeze marki Ecolab. Jest on rekomendowany do czyszczenia różnego rodzaju podłóg i wykładzin tekstylnych, jak również poduszek, kamienia, parkietów, płytek i schodów ruchomych.

W naszym asortymencie znajdują się również środki do usuwania innego rodzaju zabrudzeń, na przykład smaru. Przykładem takiego produktu jest Pramaxol marki Pramol. Służy on do usuwania zabrudzeń przemysłowych, tłuszczy, olejów i smarów. Produkt można używać do mycia ręcznego i maszynowego. Można go stosować do powierzchni betonowych, sztucznych, PCV, ale również do tych z kamienia naturalnego. Innym preparatem, który skutecznie usuwa gumę do żucia, ale również klej, tłuste lub oleiste zabrudzenia, jest preparat Limon Clean marki Pramol. Poza gumą i smołą usuwa również klej, taśmy, etykiety i żywicę.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast