Usuwanie Smoły i Gumy

Oferujemy profesjonalne i skuteczne środki do usuwania smoły oraz gumy do żucia. Najskuteczniejsze środki tego typu zawierają w swoim składzie mieszankę organicznych rozpuszczalników, które po zetknięciu z substancją pozbawiają ją lepkości i guma czy smoła łatwo odchodzi.

Popularnym produktem w tej kategorii jest Gumex, pochodzący z oferty marki Pramol. Preparat przeznaczony jest do usuwania gumy do żucia, smoły i plasteliny z dywanów oraz wykładzin. Użycie tego środka jest bardzo proste - wystarczy nanieść Gumex na szmatkę, rozprowadzić na gumie, smole czy plastelinie. Należy poczekać, aż środek zacznie działać, a następnie usunąć substancję.

Innym preparatem do usuwania takich zabrudzeń jest Gumex Spray. Ten specyfik usuwa gumę z wykładzin i dywanów na zimno. Środek zamraża, dzięki czemu gumę, smołę lub plastelinę można łatwo usunąć z dywanu lub wykładziny. Wygodna forma spray’u ułatwia aplikację i użycie dokładnie w tym miejscu, gdzie znajduje się zabrudzenie.

Inny profesjonalny środek, który zamraża lepiące się substancje, to Carpet Freeze marki Ecolab. Jest on rekomendowany do czyszczenia różnego rodzaju podłóg i wykładzin tekstylnych, jak również poduszek, kamienia, parkietów, płytek i schodów ruchomych.

W naszym asortymencie znajdują się również środki do usuwania innego rodzaju zabrudzeń, na przykład smaru. Przykładem takiego produktu jest Pramaxol marki Pramol. Służy on do usuwania zabrudzeń przemysłowych, tłuszczy, olejów i smarów. Produkt można używać do mycia ręcznego i maszynowego. Można go stosować do powierzchni betonowych, sztucznych, PCV, ale również do tych z kamienia naturalnego. Innym preparatem, który skutecznie usuwa gumę do żucia, ale również klej, tłuste lub oleiste zabrudzenia, jest preparat Limon Clean marki Pramol. Poza gumą i smołą usuwa również klej, taśmy, etykiety i żywicę.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 17

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 17

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast