Środki czystości i higieny do łazienki

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 92

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Uciążliwe osady z mydła, nieestetyczna rdza, kamień wodny – jak poradzić sobie z trudnymi do usunięcia zabrudzeniami w toaletach? Z pomocą przychodzą profesjonalne środki do czyszczenia łazienek dostępne w ofercie sklepu Verde Avis. Doskonale pielęgnują wymagającą powierzchnię umywalki, wanny, prysznica, sedesu czy podłóg, przywracając nienaganne warunki higieniczne oraz przyjemny zapach. Proponujemy skoncentrowane preparaty myjące, żele, płyny, odłuszczacze i wiele innych niezawodnych preparatów.

Środki czystości do mycia łazienek ułatwiają zachowanie idealnego porządku w pomieszczaniach, gdzie bakterie namnażają się wyjątkowo szybko. Usuwają osady wapienne i mydlane, a także kamień urynowy z muszli klozetowych oraz pisuarów. Proponujemy również preparaty neutralizujące przykre zapachy z rur ściekowych i syfonów kanalizacyjnych oraz płyny do podłóg i całego obszaru sanitarnego, które nie pozostawiają smug. Produkty są łatwe i wygodne w użyciu, a informacja o dozowaniu znajduje się na etykiecie.

Jakie środki do czyszczenia łazienek wybrać? Dostępne w sklepie Verde Avis!

Toalety w hotelach, pensjonatach czy biurach wymagają regularnego czyszczenia za pomocą specjalistycznych środków. Tak się składa, że w ofercie Verde Avis znalazły się specjalnie opracowane preparaty i płyny do mycia łazienek, które skutecznie usuwają zabrudzenia, kamień, bakterie i osady. Jednocześnie zachowują doskonałą higienę i świeżość. Nadają się do niemal każdej powierzchni, chroniąc ją przed czynnikami zewnętrznymi.

Środki czystości do łazienki polecamy firmom sprzątającym oraz personelowi odpowiedzialnemu za utrzymanie porządku w obiektach publicznych, w tym szkołach, galeriach handlowych, szpitalach, restauracjach itp. Preparaty zawierają silne substancje myjące i dezynfekujące. Występują w formie żelu, płynu, sprayu oraz proszku. Przeznaczone są do usuwania wszelkich osadów i zanieczyszczeń, pozostawiając armaturę sanitarną czystą i lśniącą. Masz dodatkowe pytania lub wątpliwości? Już dziś zapraszamy do kontaktu!

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast