Maty Podłogowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 37

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę

Wycieraczki wejściowe to ostatnia rzecz, na którą zwracamy uwagę, wchodząc do biura, a przecież pełnią bardzo ważną funkcję. Ułatwiają utrzymanie czystości w holu, recepcji i na korytarzu. Korzystają z nich nie tylko pracownicy, ale także klienci, dostawcy i inni partnerzy biznesowi. Okazują się niezastąpione podczas niekorzystnej aury, zwłaszcza gdy za oknem pada deszcz lub śnieg. Czym powinny wyróżniać się maty podłogowe? Nieprzeciętną wytrzymałością oraz wyglądem pasującym do otoczenia i wystroju wnętrza. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Oferujemy szeroki wybór wycieraczek wejściowych wykonanych z solidnych materiałów o sprężystych i trwałych włóknach, odpornych na wilgoć oraz mróz. Wyposażone zostały w antypoślizgową gumę, która zapobiega przesuwaniu się maty po podłodze. Są niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości. Doskonale sprawdzą się w miejscach o średnim i dużym natężeniu ruchu, np. w sklepach, bibliotekach, firmach itp. Co więcej, zwiększają ergonomię i bezpieczeństwo pracy. Stanowią izolację termiczną między betonową posadzką a obuwiem roboczym.

Maty podłogowe w sklepie VerdeAvis.pl

Wycieraczki wejściowe cechują się znakomitymi właściwościami czyszcząco-osuszającymi. A to za sprawą specjalnej, dwuwarstwowej budowy. Pierwsza z nich posiada szorstkie, prążkowane włókna i szoruje obuwie z zabrudzeń. Natomiast druga pochłania wilgoć i zapobiega roznoszeniu zanieczyszczeń po posadzce. Mata jest ciężka i masywna, dzięki czemu dobrze przylega do podłogi. O jej stabilność dba dodatkowa antypoślizgowa taśma.

Stojąc przed wyborem wycieraczki wejściowej do firmy, warto zwrócić uwagę nie tylko na jakość wykonania, ale także rozmiar i estetykę. Oferujemy kilka wariantów kolorystycznych, które z łatwością dopasujesz do aranżacji biura. Maty podłogowe charakteryzują się dużą chłonnością, dzięki czemu pozwalają zachować czystość w pomieszczeniu. Nie ma nic gorszego niż mokra posadzka zabrudzona błotem i piaskiem, prawda? Zadbaj więc o przestrzeń biurową i zamów wycieraczki wejściowe firmy Polmar.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast