Sprzęt i narzędzia do mycia okien - VerdeAvis

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 78

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Czyste szyby stanowią wizytówkę biura, przychodni lub instytucji kultury. Wiele osób ocenia wygląd budynku przed wejściem, a witryny są pierwszym, co najczęściej widzą. Aby więc prezentować się jak najlepiej, trzeba dbać o ich przejrzystość. W tym celu warto zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt do mycia okien, który ułatwi usuwanie kurzu i brudu z szyb, pozostawiając je takimi, jakie sami chcielibyśmy widzieć u innych.

Zainteresowanych zachęcamy do poznania naszej oferty. Proponujemy akcesoria oraz narzędzia do mycia okien, takie jak gąbki, szczotki, zmywaki oraz uchwyty. Polecamy ponadto gumowe ściągaczki do wody, wiadra, a także wygodne w użyciu i kompatybilne ze sprzętem sztyle teleskopowe, które pozwalają dotrzeć z myjką w trudno dostępne miejsca.

Warto zaopatrzyć taki zestaw w butelki ze spryskiwaczami, do których można wlać płyn, ścierki do polerowania, skrobaczki do usuwania większych zabrudzeń czy wreszcie profesjonalną kieszeń na akcesoria z obszernymi przegródkami, w których zmieszczą się inne drobne narzędzia potrzebne podczas czyszczenia szyb.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast