Suszarki Basenowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Oferujemy suszarki basenowe od wiodącego producenta takiego asortymentu - marki Warmtec. Są to z jednej strony metalowe suszarki basenowe, a z drugiej lekkie, nowoczesne modele wykonane z tworzywa ABS. Suszarka basenowa - wbrew nazwie - to produkt rekomendowany do montażu nie tylko na basenach, ale również w wielu innych miejscach: aquaparkach, saunach, salonach fitness, masażu i SPA, na siłowniach.

Profesjonalne suszarki basenowe do włosów to produkty o wysokiej wytrzymałości. Są wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia, dzięki czemu działają bezusterkowo i wyglądają dobrze nawet wiele lat po zakupie. Wszystkie suszarki basenowe Warmtec łączy wiele wspólnych cech - zastosowanie nowoczesnych technologii, wysoka jakość wykonania i wytrzymały silnik.

Różnice dotyczą kształtu i kolorystyki, a także w sposobu uruchamiania się i wyłączania tych urządzeń. Suszarki basenowe do włosów z wężem działają następująco - po zdjęciu dyszy z zaczepu i odchyleniu rury ku górze urządzenie automatycznie się uruchamia. Z kolei suszarka basenowa z dmuchawą (bez węża) włącza się po naciśnięciu przycisku znajdującego się na przedniej części obudowy, a wyłącza automatycznie po 50 sekundach. Różnice pojawiają się również w poziomie mocy suszarek basenowych - do wyboru są 3 warianty: 700W, 900W i 2500W, a także w wadze: 1,2kg, 1,4kg, 4,4kg oraz poziomie dźwięku: 63dB lub 70dB.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast