Odkurzacze Przemysłowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 33

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę

Czym odkurzacz przemysłowy różni się od klasycznych modeli odkurzaczy, które stanowią wyposażenie prawie każdego polskiego domu? Ponieważ służy do użytku na dużych powierzchniach, jego kluczowe zalety to wydajność, odporność na długotrwałą eksploatację oraz duża moc ssania, która poradzi sobie nawet z odpadami budowlanymi lub pochodzącymi z warsztatu.

Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odkurzacz przemysłowy? Warto przede wszystkim spojrzeć na producenta. W naszym sklepie oferujemy profesjonalne odkurzacze wyłącznie od wiodących marek: Cleanfix oraz IPC Gansow. Waga odkurzacza przemysłowego to kolejny ważny aspekt - im lżejszy, tym łatwiej go przenosić z miejsca na miejsce, co ułatwia i przyspiesza regularne sprzątanie.

Odkurzacze przemysłowe mają szerokie zastosowanie, dzielą się na różne rodzaje, według wyspecjalizowanego zastosowania - mogą to być odkurzacze warsztatowe lub odkurzacze budowlane. Inny podział profesjonalnych odkurzaczy to ze względu na ich budowę lub tryb pracy - na rynku dostępne są odkurzacze z otrząsaczem, bezworkowe, parowe, piorące przemysłowe, do pracy na mokro i sucho, z filtrem wodnym i wiele innych.

Urządzenie warto dopasować do charakteru prowadzonej działalności - w przypadku ośrodka generującego dużo suchych odpadów i pyłu idealnie sprawdzi się odkurzacz do pracy na sucho. Z kolei w sytuacji, gdy generowane są wilgotne lub mokre odpady, najlepszy będzie odkurzacz do mokrych powierzchni lub wybór odpowiedniego rodzaju worków - istnieją propozycje rekomendowane do mokrych śmieci. Uniwersalną propozycją do każdego rodzaju powierzchni i zabrudzeń jest odkurzacz do pracy na mokro i sucho.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast