Suszarki

Suszarki elektryczne stały się podstawowym elementem wyposażenia łazienek w strefach użyteczności publicznej takich jak baseny, hotele, szkoły, stacje benzynowe etc. Suszarki do rąk dzielimy na kieszeniowe oraz standardowe. Główna różnica polega na gabarytach urządzenia jak i również parametrach technicznych związanych z mocą oraz czasem suszenia.

Suszarka do rąk Dyson Airblade dB całkowicie suszy dłonie zaledwie w 10 sekund. Dzięki temu użytkownicy spędzają mniej czasu w łazience, co ma szczególne znaczenie w często uczęszczanych miejscach. Bardzo ważnym elementem jest również Design oraz rodzaj materiału z jakiego są wykonane. Standardowe suszarki elektryczne do rąk są z reguły znacznie mniejsze. Podczas suszenia mokrych rąk strumień wody kierowany jest na posadzkę. Podczas doboru suszarek basenowych bardzo ważnym elementem jest kierowanie się klasą wodoszczelności IPX jak i jakością suszarki. Kupując suszarki do rąk marki WARMTEC mają Państwo gwarancję najwyższej jakości oraz pełnego wsparcia serwisowego. W przypadku suszarek do rąk i włosów marki WARMTEC obowiązuje gwarancja door-to-door, a więc transport do wskazanego serwisu jest na koszt producenta, a nie klienta.

Suszarki hotelowe to linia ekskluzywnych urządzeń których głównymi zaletami jest mocna obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz potężna moc grzewcza. Suszarki hotelowe powinny charakteryzować się łatwą obsługą i niezawodnością. Urządzenie powinno być wyposażone jest w włącznik naciskowy na obudowie co powoduje, że urządzenie pracuje tylko wtedy, gdy trzymamy ją w dłoni.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 76

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 76

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast