Automaty Szorująco-zbierające

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Maszyny sprzątające z naszej oferty to urządzenia pochodzące z portfolio marek Cleanfix oraz IPC Gansow. Można je rozróżnić według wyspecjalizowanego zastosowania na: profesjonalne szorowarki, automaty myjące do podłóg, a także samojezdne automaty myjące do posadzek.

Maszyny myjące - w zależności od konkretnego modelu - przeznaczone są do różnego rodzaju podłóg: podłóg twardych na niewielkim obszarze (np. szatni) lub średniej wielkości powierzchni (np. hali przemysłowej), a także różnego rodzaju podłóg wodoodpornych.

Maszyny sprzątające z naszej oferty, za sprawą niewielkich rozmiarów oraz składanego i regulowanego uchwytu, są zwrotne i łatwo nimi manewrować do przodu i tyłu. Automaty myjące zostały wyposażone w jedną lub dwie szczotki talerzowe, dzięki temu powierzchnia podłogi lub posadzki jest czyszczona bardzo precyzyjnie. Koła o dużej średnicy zostały tak zaprojektowane, by maszyna w trakcie pracy nie wibrowała.

Samojezdne automaty myjące to produkty wyposażone w szereg funkcjonalnych cech: prosty i intuicyjny panel sterowania, wskaźnik braku czystej wody i naładowania baterii, czujnik kontrolujący poziom wody i wiele innych udogodnień, które poprawiają efektywność i szybkość sprzątania.

Profesjonalne maszyny do mycia podłóg i posadzek są urządzeniami, które optymalizują   i obniżają koszty w wielu branżach. Samojezdne automaty myjące do posadzek zastępują ręczne mycie i polerowanie, co w perspektywie czasu jest znaczącą oszczędnością.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast