Automaty Szorująco-zbierające

Maszyny sprzątające z naszej oferty to urządzenia pochodzące z portfolio marek Cleanfix oraz IPC Gansow. Można je rozróżnić według wyspecjalizowanego zastosowania na: profesjonalne szorowarki, automaty myjące do podłóg, a także samojezdne automaty myjące do posadzek.

Maszyny myjące - w zależności od konkretnego modelu - przeznaczone są do różnego rodzaju podłóg: podłóg twardych na niewielkim obszarze (np. szatni) lub średniej wielkości powierzchni (np. hali przemysłowej), a także różnego rodzaju podłóg wodoodpornych.

Maszyny sprzątające z naszej oferty, za sprawą niewielkich rozmiarów oraz składanego i regulowanego uchwytu, są zwrotne i łatwo nimi manewrować do przodu i tyłu. Automaty myjące zostały wyposażone w jedną lub dwie szczotki talerzowe, dzięki temu powierzchnia podłogi lub posadzki jest czyszczona bardzo precyzyjnie. Koła o dużej średnicy zostały tak zaprojektowane, by maszyna w trakcie pracy nie wibrowała.

Samojezdne automaty myjące to produkty wyposażone w szereg funkcjonalnych cech: prosty i intuicyjny panel sterowania, wskaźnik braku czystej wody i naładowania baterii, czujnik kontrolujący poziom wody i wiele innych udogodnień, które poprawiają efektywność i szybkość sprzątania.

Profesjonalne maszyny do mycia podłóg i posadzek są urządzeniami, które optymalizują   i obniżają koszty w wielu branżach. Samojezdne automaty myjące do posadzek zastępują ręczne mycie i polerowanie, co w perspektywie czasu jest znaczącą oszczędnością.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 14

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 14

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast