Zestawy do Sprzątania

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 57

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę

Na każdy zestaw do sprzątania składa się kilka elementów - w zależności od wariantu zróżnicowana jest liczba wiader, worków na odpady, półek lub innych części i modułów.

Najbardziej zróżnicowaną grupą produktową stanowią różne warianty wózka serwisowego. Oferujemy ten model w wersji dwuwiadrowej z workiem na odpady, głębokimi półkami, zamykanym workiem na odpady, zamykanym koszem na odpady, czterema wiadrami i workiem na odpady lub sześcioma wiadrami i workiem na śmieci.

Z kolei w obrębie zestawu do sprzątania w wariancie zabudowanym oferujemy propozycje z dwoma wiadrami, workiem na odpady lub wysuwanymi tacami. Wózki serwisowe to również propozycje produktów antybakteryjnych służących nie tylko do sprzątania, ale również dezynfekcji. Wózki aseptyczne odpowiadają wszelkim normom i europejskim wymogom jakości.

Wózki serwisowe najczęściej są stosowane w charakterze wózków dla sprzątaczek, jednak to nie jedyne zastosowanie. Ich uniwersalny charakter sprawia, że po ten produkt sięgają nie tylko firmy sprzątające, ale również osoby zarządzające ośrodkami przemysłowymi i powierzchnią biurową.

Zestaw do sprzątania z wózkiem zawiera wszystko, co jest potrzebne do uprzątnięcia dowolnego metrażu i rodzaju powierzchni. Wózek serwisowy do sprzątania to produkt odpowiadający normom i wymogom europejskim, co potwierdza jego wysoką jakość i skuteczność.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast