Dozowniki do Mydła w Płynie Tork

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 51

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę

Oferujemy pojemniki na mydło dotykowe lub bezdotykowe od wiodących producentów takiego asortymentu, marek: Katrin, Purell, Tork i GOJO. Automatyczny dozownik mydła w kolorze czarnym, białym czy srebrnym - każdy z tych wariantów znajduje się w naszym sklepie. Ponadto modele różnią się od siebie pojemnością - są to zarówno dozowniki mniejsze - mieszczące wkłady 700 ml lub 1000 ml, jak i większe - na 1250 ml czy 2000 ml mydła. W pojemnikach na mydło można przechowywać ten kosmetyk w formie żelu, płynu, piany lub pasty do czyszczenia rąk.

Najpopularniejszymi i najchętniej wybieranymi produktami z tej kategorii są 3 rodzaje pojemników: dozownik do mydła bezdotykowy, dozownik do mydła wiszący oraz dozownik do mydła z funkcją piany.

Automatyczny dozownik do mydła z czujnikiem w wielu sytuacjach jest najlepszym wyborem. Dlaczego? Bezdotykowe używanie sprawdzi się idealnie w miejscach, takich jak hotel, biuro czy punkt medyczny. Automatyczne działanie urządzenia sprzyja zachowaniu podstawowych zasad higieny, a także chroni przed bakteriami i zarazkami.

Automatyczne dozowniki są zasilane bateriami, dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów i technologii ich zużycie jest minimalne. Ponadto są one łatwe w czyszczeniu, a wymiana wkładu szybka i bezproblemowa.

Dozownik do mydła czarny to najbardziej elegancka propozycja, z kolei model w kolorze srebrnym odnajdzie się w nowocześnie zaaranżowanej łazience, a biały w klasycznej, jak również hotelowej i szpitalnej.

Dozownik do mydła ścienny to dziś standard w biurach, restauracjach, placówkach medycznych i szkołach. Dozownik mydła z czujnikiem ruchu to nowoczesny i praktyczny element każdej łazienki. Największe zalety tego produktu to precyzyjna aplikacja - mydło nie wylewa się poza blat, pojedyncza porcja jest wystarczająca do umycia rąk. Poza automatycznymi dozownikami mydła oferujemy również stojaki do dozownika (rekomendowane do dozowników marki Purell), a także - w pozostałych, sklepowych kategoriach - inne produkty, którymi można wypełnić dozownik (np. żel do dezynfekcji chirurgicznej i higienicznej lub inne propozycje).

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast