Płyny odtłuszczające i odkamieniające - VerdeAvis

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 29

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę

Jeśli pomimo stosowania wielu środków czyszczących wciąż nie można pozbyć się kamienia i plam tłuszczu w kuchni, warto rozejrzeć się za bardziej profesjonalnym wsparciem. Mamy tu na myśli preparaty czyszczące i dezynfekujące dostępne w naszej ofercie. Ze względu na skuteczność i starannie opracowane składy płyny są rekomendowane do walki z uciążliwymi pozostałościami po częstym gotowaniu oraz twardej wodzie, która zalega na armaturze.

W jednym miejscu zebraliśmy propozycje marek, które specjalizują się w produkcji artykułów tego typu. Doskonale wiedzą, jaki skład chemiczny powinny mieć preparaty dezynfekujące, płyny odtłuszczające czy środki odkamieniające do kuchni, aby pomagać w usuwaniu zabrudzeń. To produkty takich firm, jak m.in. Buzil, Daunpol, Eco Shine czy Pramol.

Proponujemy preparaty do czyszczenia piekarników, rusztów i przypalonych powierzchni, płyny przeznaczone do odkamieniania stali nierdzewnej oraz chromu, a także środki, przy użyciu których można umyć każdą inną płaszczyznę. Wybór jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie tu rozwiązanie dopasowane do potrzeb. Odtłuszczanie i dezynfekowanie kuchni staną się teraz łatwiejsze. Wystarczy sięgnąć po proponowane przez nas produkty.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast