Snekkar

SnekkarSnekkar to szwajcarska marka produktów do pielęgnacji powierzchni drewnianych oparty na skandynawskiej tradycji. Już ponad 1000 lat temu Wikingowie zrozumieli, że otwarta struktura surowego drewna czyni go podatnym na działanie czynników atmosferycznych. Dlatego tak wielką wagę przywiązywali do właściwego zabezpieczania drewna, z którego budowali swoje łodzie. W ten sam sposób inżynierowie SNEKKARpodeszli do projektowania preparatów zabezpieczających drewno na zewnątrz. Celem była maksymalna ochrona przed niszczącym działaniem wody i promieni słonecznych, tak aby tarasy i meble ogrodowe, przy zachowaniu swojego naturalnego wyglądu, służyły przez wiele lat i były łatwe w myciu i pielęgnacji.

Zakres produktów obejmuje:

  • Przygotowanie powierzchni: Gruntowne czyszczenie ,Ługi, Bejce,Podkłady do lakieru i oleju
  • Zabezpieczenie powierzchnia: Oleje, Woski olejne, Lakiery
  • Mycie/Pielęgnacja: Mydło specjalistyczne, Oleje do pielęgnacji
  • Renowacja: Gruntowne czyszczenie, Oleje do renowacji

Dobór odpowiedniej kolorystyki ma zasadniczy wpływ nie tylko na estetykę wnętrza, ale też na komfort jego użytkowania. Dlatego w Programie do drewna SNEKKAR oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań kolorystycznych, umożliwiający uzyskanie indywidualnie zaplanowanego efektu. Nasze produkty zostały stworzone z dbałością o najwyższą jakość, lecz przede wszystkim z myślą o podkreśleniu i wydobyciu naturalnego piękna drewna oraz nadaniu mu wyjątkowego charakteru. Program do drewna SNEKKAR obejmuje kilkadziesiąt preparatów barwiących w 4 gamach kolorystycznych, dzięki czemu uzyskanie oczekiwanego efektu jest niezwykle proste, a ilość kombinacji kolorystycznych dla każdego rodzaju drewna praktycznie nieograniczona.

Program do drewna SNEKKAR to nieograniczona ilość kombinacji kolorystycznych. Poprzez łączenie produktów na kolejnych etapach procesu zabezpieczania, możliwe jest uzyskanie oryginalnego i indywidualnie dobranego zabarwienia drewnianej powierzchni. Już na etapie przygotowania powierzchni można wybierać pomiędzy preparatami opartymi na specjalnie dobranych pigmentach oraz ługami i bejcami aktywnymi, które reagują ze znajdującą się w drewnie taniną i zmieniają wygląd drewna. Przygotowana w ten sposób powierzchnia musi zostać zabezpieczona. Użycie oleju naturalnego utrwali efekt uzyskany na etapie przygotowania powierzchni. Z kolei zastosowanie jednego z olejów barwiących pozwoli na uzyskanie autorskiego zabarwienia lub podkreślenie wcześniejszego efektu.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast