Preparaty do Dezynfekcji Narzędzi Medycznych

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Oferujemy profesjonalne środki do dezynfekcji narzędzi medycznych od wiodących producentów: Buzil, ECOLAB, MC Polska i Medi-Line. Preparaty występują w różnej formie: płynu, pianki, żelu, oleju, proszku i ściereczek do dezynfekcji - ta różnorodność pozwoli dopasować najlepszy produkt do konkretnej powierzchni. Są to nie tylko środki do dezynfekcji narzędzi, ale również produkty 2w1 - preparaty do mycia i dezynfekcji.

Płyny i środki do dezynfekcji narzędzi posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty, dzięki czemu mogą być używane podczas zabiegów i operacji w szpitalach, przychodniach oraz gabinetach weterynaryjnych. Mogą być używane również wszędzie tam, gdzie występuje nawierzchnia odporna na działanie alkoholi. Poza antyseptyką regularne używanie płynów i środków do dezynfekcji wydłuża żywotność narzędzi, a także przeciwdziała pojawianiu się rdzy i przebarwień.

Profesjonalne środki dezynfekcyjne stosowane w szpitalach charakteryzują się wysoką skutecznością. Trwale usuwają bakterie, wirusy, grzyby, drożdże i pleśń. Ich działanie jest błyskawiczne, dzięki czemu z gabinetu czy sali operacyjnej można korzystać praktycznie od razu po użyciu profesjonalnego środka. Preparaty do dezynfekcji medycznej są w pełni bezpieczne nawet dla alergików - nie uczulają, nie odparzają, nie wywołują podrażnień.

Profesjonalne środki i płyny do dezynfekcji sprzętu medycznego i narzędzi stomatologicznych mają swoje zastosowanie nie tylko w placówkach służby zdrowia. Za sprawą odkażających właściwości są używane również w zakładach przetwarzających żywność pochodzenia zwierzęcego (np. w rzeźni), kuchniach przemysłowych i wielu innych obszarach.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast