Zamiatarki

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Zamiatarki z naszej oferty to profesjonalne produkty pochodzące z oferty marek Cleanfix oraz IPC Gansow. W obrębie tej kategorii znajduje się następujący asortyment: zamiatarki prowadzone oraz zamiatarki do posadzek zasilane silnikiem benzynowym.

Dla kogo zamiatarki są szczególnie rekomendowane? Jest kilka rodzajów działalności i branż, w których na pewno się sprawdzą. Im większa powierzchnia podłogi lub posadzki, tym trudniej o zachowanie jej w dobrym stanie i czystości. Dla właścicieli hal, magazynów, obiektów przemysłowych i komunalnych, szkół, parkingów, biur czy warsztatów o dużej powierzchni, to idealna opcja. Zamiatarka to urządzenie, w które warto zainwestować, bo w perspektywie czasu będzie to oszczędność i optymalizacja kosztów przeznaczonych na sprzątanie.

Czym kierować się podczas wyboru zamiatarki przemysłowej? Ważne, by umożliwiała utrzymanie czystości zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz. Inne, ważne cechy to dokładne usuwanie różnego rodzaju zabrudzeń, takich jak kurz, piasek lub drobne przedmioty.

Profesjonalna zamiatarka działa skutecznie i kompleksowo: dzięki mechanicznemu obracaniu się szczotki zbiera zanieczyszczenia, z kolei dzięki wentylatorowi i systemowi filtrów uniemożliwia wydostawanie się kurzu i zabrudzeń na zewnątrz urządzenia.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast