Mydło w Płynie

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 92

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Doskonale wiemy że mydło jest podstawowym rozwiązaniem higieny osobistej do codziennego zastosowania przez każdego z Nas. Stosowane jest nie tylko w gospodarstwach domowych ale również w różnych segmentach rynku gdzie jego jakość, skład, charakter i skuteczność mycia są kluczowe. Dlatego dobranie mydła do odpowiedniego rodzaju skóry i zastosowania jest tak istotne

W Naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment mydeł zapachowych i bezzapachowe, do delikatnej skóry rąk, przemysłowych zabrudzeń, antybakteryjne i mydła biobójcze do przemysłu spożywczego i służby zdrowia oraz mydła do włosów i ciała. Oferujemy dwa najpopularniejsze formy mydła, w płynie i pianie.

Mydło w płynie dozowane z hermetycznego jednorazowego wkładu kompatybilnego z dedykowanym dozownikiem Tork daje dozę wielkości 1ml i w zależności od pojemności wkładu 475 ml lub 1000 ml pozwala na uzyskanie takiej samej ilości dawek. Takie rozwiązanie jest nie dość że higieniczne to również ekonomiczne. Jeszcze bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest zastosowanie mydła w pianie gdzie z opakowania 1000 ml uzyskujemy 2500 doz mydła w pianie marki Tork lub nawet 3150 doz mydła w pianie w dozownikach marki Gojo. W połączeniu wkładów z bezdotykowymi dozownikami na mydło uzyskujemy najefektywniejsze rozwiązanie. Produkty z Naszej oferty zawierają dodatkowo składniki odżywcze, które są niezbędne do zapewnienia właściwego pH skóry zwłaszcza w segmentach rynku gdzie jego częste stosowanie jest konieczne. Szczelna butelka z jednorazową pompką zapewnia higienę i zmniejsza ryzyko krzyżowego przenoszenia bakterii. Czego dowodem jest kurcząca się wraz ze zużyciem produktu butelka.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast