Dozowniki Papieru Toaletowego w Roli

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 34

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę

Utrzymanie nienagannej higieny w toaletach publicznych to prawdziwe wyzwanie. Wiele ogólnodostępnych łazienek w galeriach handlowych, biurowcach czy szkołach nie jest odpowiednio wyposażonych w podajniki, środki czystości i kosze na śmieci. To z kolei negatywnie wpływa na nasze poczucie komfortu. Czy można temu zaradzić? Oczywiście! Wybierając jeden z naszych dozowników papieru toaletowego w roli. Akcesorium wyróżnia się niezwykle wytrzymałą obudową z metalowym kluczem i zamkiem, co nie tylko ułatwia późniejsze serwisowanie, ale także chroni przed kradzieżą.

Dozowniki papieru toaletowego umożliwiają podawanie pojedynczych odcinków, co pozwala ograniczyć zużycie artykułów higienicznych nawet o 40%. Z kolei duża pojemność urządzenia zmniejsza nakład pracy – nie wiąże się z koniecznością częstej wymiany rolki. Co więcej, zapewnia stałą dostępność papieru dla użytkowników. Mamy do wyboru solidne modele marki Tork i Merida w kolorze czarnym i białym. Wielkość oraz kształt akcesorium z łatwością dopasujesz do swoich indywidualnych potrzeb.

Dozowniki papieru toaletowego w roli

Decydując się na dozowniki do toalet publicznych, zapewniasz swoim gościom i klientom komfortowe warunki. Nawet tak drobne, niemal niezauważalne rzeczy potrafią odmienić wizerunek firmy. Nasze akcesoria znakomicie sprawdzą się w zakładach pracy, obiektach sportowych, kinach czy na stacjach benzynowych. Pozwolą Ci nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale także ograniczyć ilość produkowanych odpadów. Wykonane zostały z trwałego tworzywa ABS lub niezawodnej stali nierdzewnej.

W trosce o najwyższy poziom higieny przygotowaliśmy dla naszych klientów szeroki wybór dozowników papieru toaletowego w roli. Wydajny system podawania pojedynczych listków chroni artykuły higieniczne przed bakteriami oraz brudem. Akcesorium wyróżnia się także prostym, minimalistycznym designem, który odnajdzie się w dowolnej aranżacji łazienki. W przypadku dodatkowych pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci zapewnią fachowe doradztwo w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast