Ręczniki Papierowe Tork i Katrin

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 126

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Ręczniki papierowe to rozwiązania, z których korzystamy w miejscach gdzie ich zastosowanie jest konieczne jak w przypadku szpitali, przychodni, zakładów produkcji spożywczej i farmacji lub też wskazane - w miejscach użyteczności publicznej jak stacje benzynowe, galerie handlowe, hotele, restauracje etc. Korzystanie z ręczników jednorazowych to rozwiązanie pozwalające na utrzymanie odpowiedniego standardu higienicznego.

W naszej ofercie przedstawiamy rozwiązania wiodących marek takich jak Tork, Katrin i Lamix. Te produkty charakteryzują się podziałem na te, wykonane z makulatury lub z celulozy. Dodatkowo stosowany jest podział na ręczniki typu ZZ i V, ręczniki w roli typu Matic i Autocat, ręczniki wielopanelowe typu Xpress i Peak Serve oraz dozowane po odcinku w systemie Reflex ręczniki centralnego dozowania i popularne ręczniki w rolce. Bardzo ważnym parametrem jest ilość warstw co wpływa na chłonność i wytrzymałość ręcznika w jego użytkowaniu. W wielu przypadkach materiały eksploatacyjne - ręczniki współpracują z określonym systemem dozowania który stanowią dozowniki określonej kategorii.

O jakości ręcznika może również decydować jego kolor. Ręczniki rozróżniamy również według kodowania kolorystycznego, kolor szary, zielony, niebieski i biały. Kolor dobierany jest z uwagi na jego miejsce zastosowania lub surowiec z jakiego jest wykonany. Ręczniki o najwyższej jakości produkowane są z czystej celulozy przetworzonej według specjalnej technologi dzięki której uzyskuje swoją miękkość i mięsistość.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast