Dezynfekcja, środki czystości i higieny do szpitali - VerdeAvis

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 1612

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Tam, gdzie trzeba zachować szczególnie wysokie standardy, konwencjonalne produkty nie zagwarantują nam rezultatów na oczekiwanym poziomie. W branży działamy od ponad 13 lat i doskonale znamy potrzeby naszych Klientów działających w obszarze służby zdrowia. Dlatego oferujemy środki czystości dla szpitali, domów opieki, gabinetów lekarskich i stomatologicznych wzbogacone o substancje antybakteryjne. Mamy też artykuły higieniczne, w tym jednorazowe podkłady medyczne, zapewniające pacjentowi niezbędny komfort podczas przeprowadzania badań.

Różnorodne środki czystości dla służby zdrowia

Oferta obejmuje między innymi preparaty przydatne przy usuwaniu płynów ustrojowych i rozlanych cieczy /kom proszę o dodanie linku https://verdeavis.pl/absorb.html/kom, oparte na naturalnych substancjach aktywnych produkty do mycia podłóg z tworzyw sztucznych, a także delikatne dla powierzchni mleczka do sanitariatów. W sprzedaży znajdują się też środki czystości dla szpitali o silnych właściwościach zapachowych, które umożliwiają skuteczne zamaskowanie niemiłej woni wydzielin pacjenta - świetnym przykładem jest tutaj preparat myjący Unidor, który można aplikować zarówno ręcznie, jak i maszynowo.

Środki do dezynfekcji narzędzi medycznych i rąk

W sklepie VerdeAvis można zamówić żele o wysokiej zawartości alkoholu spełniające aktualnie obowiązujące normy EN 12054, EN 1500 i EN 1275 oraz pianki bakteriostatyczne zapobiegające zasychaniu zanieczyszczeń organicznych na powierzchni endoskopów.

Artykuły higieniczne do szpitala i sprzęt do sprzątania gabinetów

Środki dezynfekcyjne i czystości dla instytucji służby zdrowia stanowią jednak jedynie niewielką część naszej oferty. Wśród dostępnych produktów znajdują się bowiem także:

- wózki serwisowe z koszami na odpady
- ręczny sprzęt do mycia podłóg
- szeroki wybór artykułów higienicznych - papieru toaletowego, prześcieradeł medycznych oraz ręczników do osuszania pacjenta BulkySoft.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów do dezynfekcji, artykułów higienicznych i środków czystości dla szpitali oraz innych placówek służby zdrowia.

Służba zdrowia to obszar życia który wymaga zastosowania szczególnych, wyspecjalizowanych preparatów dezynfekujących, myjących, w celu zachowania najwyższej jakości, higieny i sterylności powierzchni. W naszej ofercie znajdują się produkty do dezynfekcji higienicznej i chirurgicznej powierzchni i dłoni, zapewniamy kompleksowe wyposażenie obiektów służby zdrowia: od systemów dozujących, poprzez preparaty czyszczące i sprzęt do sprzątania, pozwalający na zachowanie najwyższej jakości i higieny. Dysponujemy również środkami do dezynfekcji powierzchni w placówkach służby zdrowia i ekonomicznymi w użyciu absorbentami pochłaniającymi mocz, krew i wymiociny pacjentów.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast