Dom i ogród, środki czystości do łazienki i pokoju - VerdeAvis

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 747

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Gdy szczególnie uporczywe zabrudzenia i osady wapienne nie dają się usunąć przy użyciu zwykłych preparatów, trzeba postawić na produkty o znacznie większej mocy. Znajdziesz je w ofercie sklepu internetowego VerdeAvis! Profesjonalna chemia gospodarcza jest u nas dostępna w setkach wariantów, co pozwala optymalnie dobrać domowe środki czystości do powierzchni wymagającej pielęgnacji. Nie brakuje też oczywiście wysokiej klasy specyfików do użytku w ogrodzie: hitem są choćby specjalistyczne płyny Stone-Med, dzięki którym błyskawicznie pozbędziesz się mchów i glonów z kamienia naturalnego.

Skuteczne środki czystości do kuchni i łazienki w Twoim domu

Usunięcie zabrudzeń jest bardzo ważne, ale przecież nie warto tego robić kosztem pojawienia się nieestetycznych uszkodzeń. Dlatego domowe środki czystości do łazienki i kuchni zgromadzone w tej kategorii nie przyczyniają się do powstawania rys na m.in. armaturze, ceramice czy elementach metalowych. Mało tego! Asortyment obejmuje też preparaty (np. Inoxol Extra) tworzące na powierzchni specjalną warstwę ochronną, dzięki której na wyposażeniu łazienkowym lub kuchennym będzie osadzać się mniej brudu. Ten sam efekt możesz uzyskać na swoich parkietach drewnianych – wystarczy, że wybierzesz płyn do pielęgnacji podłóg Lignol.

Zatrzymaj się choć na chwilę, przejrzyj asortyment sklepu i zamów najwyższej jakości środki czystości do domu lub ogrodu. Sprzątanie kuchni, łazienki i innych pomieszczeń nie stanie się dzięki nim przyjemnością. Z pracą uporasz się za to szybciej i zyskasz więcej czasu na to, co lubisz robić najbardziej!

Utrzymanie naszych domów, mieszkań i ogrodów w czystości może wydawać się wyzwaniem, jednak dzięki użyciu profesjonalnych środków będzie banalnie proste! Używanie wyspecjalizowanych, profesjonalnych produktów w naszych domach pozwoli posprzątać efektywniej, szybciej, sprytniej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów, które ułatwią nam codzienne sprzątanie, pozwolą na doczyszczenie powierzchni podczas wiosennych porządków, czy pozwolą na zadbanie o powierzchnie drewniane w naszym domu i ogrodzie. Drewno wymaga odpowiedniej pielęgnacji, w zależności od jego rodzaju i pożądanego efektu, polecane są różnego rodzaju preparaty takie jak mydła, woski, ługi czy oleje.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast