Suszarki do Rąk

Oferujemy suszarki do rąk od wiodących producentów takich rozwiązań - marek Warmtec oraz Dyson. W naszym asortymencie znajdują się metalowe suszarki do rąk, a także propozycje wykonane ze stali nierdzewnej i tworzywa ABS.

Prezentowane suszarki do rąk działają bezdotykowo, ale ich budowa jest zróżnicowana. Z jednej strony są to produkty działające na podczerwień, które osuszają ręce po zbliżeniu ich do urządzenia. Z drugiej są to suszarki do rąk kieszeniowe, które - za sprawą wbudowanych wewnątrz czujników reagujących na ruch - błyskawicznie osuszają włożone do kieszeni urządzenia dłonie. Suszarki do rąk występują w zróżnicowanej kolorystyce: matowej lub błyszczącej bieli, a także w kolorze srebrnym, czerwonym lub czarnym.

Propozycje suszarek do rąk Dyson i Warmtec, za sprawą wyjątkowej trwałości i ponadczasowych kształtów, pasować będą do każdej łazienki. Suszarki do rąk to sprzęt niezbędny wszędzie tam, gdzie natężenie ludzi jest duże: w lokalach gastronomicznych, galeriach handlowych, placówkach medycznych, hotelach, hostelach, biurach i łazienkach publicznych.

W jakie funkcjonalności zostały zaopatrzone suszarki do rąk kieszeniowe z naszej oferty? Ogromnym atutem jest szybkość działania - osuszanie rąk trwa zaledwie 7 sekund. Sprzęt nie wymaga konserwacji, a jego żywotność została oszacowana na minimum 14 lat (przy 500 użyciach dziennie). Suszarki do rąk kieszeniowe są wyposażone w zbiornik ociekowy, co przeciwdziała pojawianiu się mokrych plam na podłodze. Filtr HEPA zatrzymuje ze skutecznością szacowaną na 99,97% grzyby, pierwotniaki, bakterie i wirusy.

Drugi rodzaj suszarek do rąk - działający bezdotykowo, ale bez kieszeni na dłonie - również posiada szereg zalet. Obudowa tych urządzeń została wykonana albo z lekkiego i odpornego na promieniowanie UV materiału albo z odpornej na zniszczenia stali nierdzewnej. Wszystkie suszarki do rąk - bez względu na tworzywo - są lekkie, dzięki czemu można je umocować nawet na ściankach działowych czy płytach kartonowo-gipsowych. Urządzenia pracują bardzo cicho, a ich kształt został zaprojektowany w taki sposób, żeby powietrze suszyło dłonie równomiernie i szybko (w około 10 sekund).

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 58

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 58

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast