Suszarki do Rąk

Oferujemy suszarki do rąk od wiodących producentów takich rozwiązań - marek Warmtec oraz Dyson. W naszym asortymencie znajdują się metalowe suszarki do rąk, a także propozycje wykonane ze stali nierdzewnej i tworzywa ABS.

Prezentowane suszarki do rąk działają bezdotykowo, ale ich budowa jest zróżnicowana. Z jednej strony są to produkty działające na podczerwień, które osuszają ręce po zbliżeniu ich do urządzenia. Z drugiej są to suszarki do rąk kieszeniowe, które - za sprawą wbudowanych wewnątrz czujników reagujących na ruch - błyskawicznie osuszają włożone do kieszeni urządzenia dłonie. Suszarki do rąk występują w zróżnicowanej kolorystyce: matowej lub błyszczącej bieli, a także w kolorze srebrnym, czerwonym lub czarnym.

Propozycje suszarek do rąk Dyson i Warmtec, za sprawą wyjątkowej trwałości i ponadczasowych kształtów, pasować będą do każdej łazienki. Suszarki do rąk to sprzęt niezbędny wszędzie tam, gdzie natężenie ludzi jest duże: w lokalach gastronomicznych, galeriach handlowych, placówkach medycznych, hotelach, hostelach, biurach i łazienkach publicznych.

W jakie funkcjonalności zostały zaopatrzone suszarki do rąk kieszeniowe z naszej oferty? Ogromnym atutem jest szybkość działania - osuszanie rąk trwa zaledwie 7 sekund. Sprzęt nie wymaga konserwacji, a jego żywotność została oszacowana na minimum 14 lat (przy 500 użyciach dziennie). Suszarki do rąk kieszeniowe są wyposażone w zbiornik ociekowy, co przeciwdziała pojawianiu się mokrych plam na podłodze. Filtr HEPA zatrzymuje ze skutecznością szacowaną na 99,97% grzyby, pierwotniaki, bakterie i wirusy.

Drugi rodzaj suszarek do rąk - działający bezdotykowo, ale bez kieszeni na dłonie - również posiada szereg zalet. Obudowa tych urządzeń została wykonana albo z lekkiego i odpornego na promieniowanie UV materiału albo z odpornej na zniszczenia stali nierdzewnej. Wszystkie suszarki do rąk - bez względu na tworzywo - są lekkie, dzięki czemu można je umocować nawet na ściankach działowych czy płytach kartonowo-gipsowych. Urządzenia pracują bardzo cicho, a ich kształt został zaprojektowany w taki sposób, żeby powietrze suszyło dłonie równomiernie i szybko (w około 10 sekund).

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 19

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 19

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast