Odświeżacze powietrza - VerdeAvis

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 74

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Na poczucie estetyki w pomieszczeniu wpływa nie tylko zmysł wzroku, ale także powonienia. Unoszący się wokół zapach potęguje wrażenie sterylności, a dodatkowo może wprawiać w dobry nastrój. Sprzątanie wnętrz hotelowych, biurowych czy przemysłowych warto uzupełniać o neutralizatory i odświeżacze powietrza, które maskują nieprzyjemne wonie, pozostawiając po sobie lekki i przyjemny aromat kojarzący się z czystością.

W naszej ofercie dostępne są różne kompozycje zapachowe – od kwiatowych po owocowe. To silnie skoncentrowane preparaty odpowiednie do użycia w przestrzeniach publicznych, dostępne w butelkach z atomizerami i spryskiwaczami, w formie aerozoli lub jako wymienne wkłady do urządzeń elektrycznych.

Proponujemy odświeżacze powietrza do hoteli, biur oraz zakładów przemysłowych. Wiele z nich wykazuje dodatkowo silne działanie w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności: łazienkach, toaletach, szatniach i poczekalniach. Wystarczy rozpylić preparat w zakamarkach pomieszczenia, aby na długo cieszyć się przyjemnym zapachem.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast